Naše štěstí

zobrazeno 734×

Vložil(a): KerhartovaK, 10. 10. 2016 8.14

Byo to zrovna v červnu roku 2013, kdy republiku zasáhly povodně a naši část Prahy bohužel nelítostně taky. Tenkrát jsme bydleli ještě v Radotíně v těsné blízkosti řeky a tak jsme do poslední chvilky čekali jestli se hladina řeky zvedne nebo ne. Bohužel jsme se na týden museli odstěhovat z bytu a během povodní jsem musela jít na konzultaci do Podolí, kde mi vlastně pan doktor, řekl moje pí.dr. měla pravdu a tudíž budu muset jít na odstranění cysty z vaječníku.

Upřímně? Při pomyšlení, že před nástupem do nemocnice budu muset ještě odklízet nánosy bahna a vyhazovat mraky věcí ze sklepa,tak se mi na operaci vůbec nechtělo. Naštěstí to všechno dobře dopadlo a i když mi slibovali, že operace nebude trvat déle, než hodinu, nakonec jsem na sále byla 4. hodiny a to jen proto, že čekali na výsledek z laboratoře, který jim potvrdil, že je to hraniční a tak mi rovnou vzali i vaječník. Měsíc po operaci jsem byla objednaná na onkologii, abych se dozvěděla jestli budu muset podstoupit ozařování nebo ne - byla jsem tak nervózní, že se mnou musel jít i přítel. A byla jsem za to ráda, protože slyšel od úst pana doktora, že je vše v pořádku a jestli chceme děti, že nemáme dlouho otálet a začít co nejdříve.

Koncem srpna přítel objevil kousek od Řevnic pozemek, který nám skvěle vyhovoval - byl přiměřeně velký a za cenu, kterou jsme chtěli. Chvilku jsme sice přemýšleli, ale nakonec jsem se rozhodli a přes všelijaké komplikace jsme si pozemek koupili a začínali jsme řešit hypotéku na dům.

Začátkem ledna,v době, kdy jsme se stěhovali jsem si jen tak zběžně udělala těhu test a hle, ona tam byla docela dost čitelná čárka. Natěšeně jsem tu zprávu řekla příteli, ale on mě odbyl s tím, že to nemám brát moc vážně, že to mohou být jen hormony. no, nedalo mi to a tak jsem pro jistotu zavolala své dr., která mi to následně potvrdila :) - 4. měsíce jsem ze zdravotních důvodů byla doma a na poslední 2 m. jsem se vrátila. 

Celé těhotenství bylo pohodové a vlastně i samotný porod. Viktorka se narodila za 2,5 hodiny od příjezdu do porodnice s krásnou váhou 3380g a 47 cm :) PA na porodním sále ze mě měly docela legraci, protože jsem vůbec nevypadala na to, že bych rodila - sama jsem si chtěla dojít do sprchy, sama jsem chtěla vstávat....ale nic z toho mi nedovolily :)

A náš domeček? ten už taky roste, i když jsme se získáním různých povolení měli velké problémy - jenom samotné povolení na zahájení stavby trvalo přes rok, ale snad už to nejhorší máme za sebou...domeček roste, v pátek položily krovy a když nebude pršet, tak snad brzy budeme mít i střechu. Vánoce tam sice ještě neoslavíme, ale 3. narozeniny naší dcerky Viktorky snad už ano :)

 

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (8 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Viktorka je nádherná

Žofinka

Žofinka, 10. 5. 2018, 18.17

Je to vaše zlatíc

Minnie, 1. 2. 2018, 21.13

Má nádherné jméno ♡

Mygara

Mygara, 22. 2. 2017, 17.48

ať vám Viktorka i domeček zdárně rostou

vendy.z, 18. 10. 2016, 6.20

Krásný příběh, máte hezký život

Kamila Pecharová, 10. 10. 2016, 23.36

Povolení, klasika.. Zajímalo by mě, jestli se někomu podařilo ho klasickým způsobem dostat dříve než za rok.. Tak hodně štěstí!

Petra Önder (petrao)

petrao, 10. 10. 2016, 13.23

Krásná holčička hodně štěstí

dasza, 10. 10. 2016, 13.20

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů