muž z papíru

zobrazeno 892×

Vložil(a): Zuzi Karkošová, 5. 5. 2017 10.49

Bylo mi 28 let, když na FB všude kamarádky šťastné s partnerem,manželem, těhotné nebo s miminky....Podívám se do zrcadla se slzymi v očích....a co mám já? Ano, jasně nějaké to zdraví, práci, rodinu...., ale ja si přeji lásku a svou rodinu s dítětem.Za pár dnů byl Silvestr, hurá konec roku a ten další určitě bude lepší :) V den Silvestra jsem si vzpomnela, že jedna paní si pod vánoční stromek dala papírek s popisem muže, kterého si přála a víte co? Za rok přišel a vzali se a jsou šťastní. Takže jsem si řekla, že Vánoce jsem prošvihla tak proč si "vysněného muže" nenapsat na konec roku (zkusit se má vše). Napsala a zabalila a poprosila, aby mi takový muž přišel do cesty.

Po pár neúspěšných seznámení, přišel muž....říkala jsem si, že to by mohl být on (znáte to, skoro v každém toho pravého chcete vidět) a ke 30. narozeninám, to je uplně magické :) No byli jsme spolu rok a bylo to strašné, prostě jsme se nějak nemohli shodnout a pořád jsme dokola probírali penízeajiné problémy, bylo to ubíjející a vyčerpávající. A byl konec a stěhování.

Tak a jsem 30ti letá, bydlím vespolubydlení, nemám chlapa a dítě někde v nedohlednu :/ Tak si zalezu do postele s jídlem, kapesníky a zase na ocet nějakou dobu, no to jsou vyhlídky :( a Vánoce zase bez partnera chjo. Zašla jsem na pár sezení k paní na odblokování, a dost se kolem mě věcí změnilo a začala jsem číst články na First class a celkově se mi změnilo myšlení a náhled na život.

Vzala jsem si papírek, kde jsem měla "vysněného muže" a znovu si pořádně četla, co jsem psala a znovu prosila.

Seděla jsem v pokoji mezi krabicemi (právě jsem se přestěhovalado spolubydlení-opět) a jen si povzdechla, vzala čokoládu, snědla na posezení a šla spát. Radost mi dělalo vědomí, že další den si jdu pro nový telefon.

Další den v práci byl klasický, jen co nastala polední pauza,hurá vyzvednout telefon :) Letím abych stíhala a u stánku se mě ptají na nějaké věci 2 muži (alespon že mi nevnucují nějaké produkty)....tak v rychlosti odpovídám. A pozvání na kávu? Odmítám. Dostala jsem vizitku,kdybych si to rozmyslela. No byla jsem přesvědčen, že nikam nejdu a navíc z odpolední a zrozna nejsem moc hezky oblečená....Po telefonátu a přemlouvání, jsem nakonec tedy šla :) Pak byla i večeře, víno a moc parádní popovídání. Oba jsou z Moravy a v Pze byly na jeden den,vyzkoušet si práci svých zaměstnanců. Tak jsem si říkala, žádné lidi nepotkáváme náhodou, ale pro něco... Za pár dní jsem od jednoho dostala pozvání na výlet. Jela jsem a bylo to opět fajn a sympatie byla oboustranná. A před Vánocemi jsme spolu jeli na prodloužený víkend do Holandska. Tak jsme se více poznali.

Po příjezdu domu jsem honem vytáhla papírek s mým popisem "vysněného muže".....ježiš ono to z 95% sedí :-O 

Osud?! Podle mě ano, jsme šťastní už skoro 1,5 roku a čekáme miminko. Je to úžasný muž, který si umí ženy vážit, rád mě překvapí třeba jen kytičkou, čokoládou....ano to jsem si přála.

 

Ženy, dámy a dívky nepřestaňte doufat, pro každou z nás tu "vysněný muž" opravdu je :) Přejte si a proste :)

Růžička na foto je první, co jsem dostala.A teď je dostávám kdykoliv si drahý vzpomene, nejen na narozeniny či svátek :D

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (26 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

doufám,že se furt tak krásně daří

Evanessa, 14. 7. 2018, 8.21

Přeji ať se i nadále daří

Žofinka

Žofinka, 20. 4. 2018, 13.34

Tak to je krása, že se zadařilo

Cherrynka, 2. 6. 2017, 15.52

To je moc pěkně napsané já stále čekám a doufám

Janako

Janako, 23. 5. 2017, 21.15

Krásné! A pak že se přání plní jen v pohádkách.

Kikinka30, 21. 5. 2017, 10.03

Hodne štěstí at vam to vyjde

louskacek2, 16. 5. 2017, 17.58

Hezke at vam to vydrzi

Čertice, 15. 5. 2017, 21.00

Mám úplně stejnou zkušenost

baru86

baru86, 12. 5. 2017, 21.24

Krásné, jen ať je to krásné napořád

Aliisha

Aliisha, 12. 5. 2017, 21.18

To je příběh jako z néjakého filmu

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů