Můj taťka konečně šťastný

zobrazeno 692×

Vložil(a): zdenka84, 10. 6. 2017 21.27

Taťka se po 35letech rozvedl a měl k tomu pádný důvod a já mu to schvaluju, proč taky ne....matka celé ty roky seděla doma ,sice se o nás starala, ale do práce se jí nechtělo a neustále hledala výmluvu, proč zrovna tuhle práci ne. Já i táta jsme se snažili jí práci sehnat, ale nikdy to nebyla dobrá práce pro ní, protože ona prostě nechtěla pracovat. Tátovi začal docházet dech, vydělával, aby si ona mohla nechat udělat nehty a kosmetiku, solárko a další nesmysly a nakonec šla ve svých 51letech školu 3.tisíciletí pro důchodce. Absolutně jsme nechápali. V prosinci byli rozvedeni, taťka jí nechal vše...přes auto,byt včetně jeho milované dílny, kde vyráběl hračky. Ona tu dílnu mooooc potřebovala, nakonec všechny stroje prodala, aby měla z čeho žít. Taťka si sehnal podnájem, který si dává pomalu dohromady, začal se vídat s přáteli, na které neměl čas a je mu prostě skvěle. Začal jezdit za mými dětmi, aby se mohl věnovat roli dědečka. Je víc v pohodě, klidu a není unavený, jako by omládl a spadlo z něj to těžké břemeno, které celé ty roky táhl.  Jen matka ho neustále bombarduje sms zprávami, někdy i 400 za noc, ale on se tomu směje a bere to sportovně.A i ze mne spadla taková ta obava zda to táta zvládne. Fandím mu a i kdyby si do budoucna našl nějakou ženu, bdu jen a jen ráda.

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
3

Diskuze k této stránce (26 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 29. 1. 2023, 20.14

To se bohužel v životě stává. I moji rodiče se rozvedli, když mi bylo deset let. Měla jsem štěstí, že se maminka i tatínek rozešli v dobrém, takže se nehádali a já mohla mít oba po svém boku. K otci jsem mohla kdykoliv jsem chtěla, jelikož s mamkou zůstali kamarádi. K osmnáctým narozeninám jsem dostala od nich společný dárek v podobě auta, které jsem si přála. Je to již deset let a já sním jezdím stále a nedávno jsem si do něj koupila nové reproduktory zde https://www.2din.cz/.

udělal fakt dobře,ale trvalo mu to dlouho

Žofinka

Žofinka, 21. 4. 2018, 7.22

Tak to mu všichni držíme palce

jitka46

jitka46, 8. 7. 2017, 19.29

To by nebyl žádný život, dobře udělal.

anywhere1000, 1. 7. 2017, 19.08

Drzim palce, nech sa tatinovi v novom zivote dari

mamka64, 28. 6. 2017, 23.06

No jo naše Zdenička ta ma rozumu,škoda že ho nemuže rozdavat.Na tatu nedá nikdy dopustit,protože by přišla o peníze.SMS panu Turkovi bejvalímu nepíšu,a řeším s ním jen to co je nutné a vychazíme spolu.V pondělí jsem si ale šla pro výpis elektriky a onmě pustil dál a pak mě napadnul,že se pomilujem,že ta jeho nová to moc neumí,tak jsem se bránila mám sice modřiny,ale dobrý je vydět,že jeho mezi nožní pud stale funguje,ale ne na mě.Je my nepříjemné,že se dozvídám že ošahaval moji tenkrát15letou sestru,švagrovou a ještě známé holky z Oujezdce.Ta my řekla,že to zkoušel na všechny holky a že zaleželo,ktera mu dala.To,že jsem pracovala doma je zásluha opět Turka,protože se bal abych někde nenarazila jak si užívá.Když jsem řekla,že jdu do prace a začala jsem jezdit autem,tak byl každý večer výslech kam jedu dělat,aby se tomu místu vyhnul.Já v dobré vuly,že o mě má zajem a nemám co skrývat tak to věděl,ale bacha když jsem se zeptala já to bylo,že neví a že uvidí co Olda takže kecy.Bohužel to že Turek musí mít bokovky mají v rodině jeho mama si chtěla na naši svatbu přivéct přítele,tak se nedivím byly časy kdy to Turek chtěl 3xdenně,tak to musel mít někde při cestě nemuže jezdit z prace domu.Ted jsou proti mě všechny děti a přiklonili se k tatínkovi,nejmladší platím telefon,ted čekají mimčo tak bydleli u mě a stale měli řeči,že je to pro ně malé.Ja tu nemam sprcu ani zachod a když jsem šla k dceři tak ma ten její přítel v jednu v noci přišel vynadat,že jim tam lezu,že je to jejich.

mamka64, 28. 6. 2017, 22.39

nojo naše Zdenička aby nepřišla o peníze a dotaci od tatínka tak napíše cokoliv.Měla by se starat o své manželství a ne stála pomlouvat mě,sms tatovi nepíšu a vychazíme spolu super jenom Zdenička si myslí že to musí funkovat podle ní.Pan Turek muj bývalý mě celý život podváděl a do prace mě nechtěl pustit,protože bych na něj mohla narazit jak si to kdekoliv rozdavá.Když jsem se dozvěděla,že ošahaval i moji tenkrat 15letou sestru,zkoušel to i na švagrovou a ani znamé z Oujezdce nezustaly bokem není my příjemné,když my kamaradka řekne,že to zkoušel na všechny a zaleželo,ktera mu dala.Nedivím se,že je mu ted dobře,protože to co dělal po tajnu ted děla před lidma normalně.V pondělí jsem u něj byla pro vypis elektriky a napadnul mě a chtěl sex,že není se svojí novou spokojen,tak mam modřiny,ale ubránila jsem se ale on rychle vyběhl ven a volal policii,že jsem ho napadla já,tak jeho mezinožní pud stale funguje,ale jde to už mimo mě.Zdenka by se měla starat o sebe a nemlatit Davídka a řvat na něj je to slyšet po celém sídlišti.Nejhorší je že se proti mě postavily obě dcery,protože je tatínek dotuje.Na mě si vzpoměly vždy jen když potřebovaly s něčím pomoct.Zdenička se potatila a když mohla ojela by i sloup,děla to pruběžně stale.Přítel jí platil vše telefon,internet,benzín do auta,ale jí to nestačí stále ma málo.Ted vyhrožuje,že odejde ale nemá kam ani tatínek jí nechce jen se přisaje jak pijavice.Zdena si vymyšlí co muže hlavně,když neví jak to je tak to dokrášlí,

NiFee

NiFee, 22. 6. 2017, 14.42

Je vela takých ludi by ste sa čudovali. Najhoršie je, že si to neuvedomuju a vidia seba ako to chúďa.

Mygara

Mygara, 22. 6. 2017, 14.35

máte opravdu zvláštní maminku...

Leňulka, 22. 6. 2017, 12.16

měl to těžké ale už se má líp, a ať změní číslo a bude mít pokoj od otravných sms, držím palce ať se mu vede dobře

mamka64, 28. 6. 2017, 23.08

když nevíte jak to bylo tak by bylo fajn si to přečíst,protože Zdenka lže a vše otačí ve svuj prospěch

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions