Je pro Vás vzhled partnera důležitý?

zobrazeno 3984×

Vložil(a): Baruška07, 16. 12. 2017 17.00

Kamarádka : ,,Asi ti budu připadat povrchní a že řeším malichernosti, ale nemůžu si pomoci, honí se mi hlavou myšlenky, na které nejsem sice zrovna pyšná, nicméně se jich nemůžu zbavit. Jde o to, jak vypadá můj partner."

Já: ,,Vypadá normálně, je to chlap jako každý jiný"...

Kamarádka: ,,Samozřejmě, že je, ale pro mne hodně důležité, vlastně nejdůležitější, že je hodný, chytrý, ohleduplný. Těmito vlastnostmi se mne nakonec získal, i když zpočátku jsem si vůbec neuměla představit, že bych s ním mohla chodit. Na první pohled mne totiž naprosto ničím nezaujal, spíš naopak, docela dlouho trvalo, než jsem si na jeho vizáž zvykla."

Já: ,,Proč jsi to dovedla dokázat až do té doby, když ti vadí jeho image?"

Kamarádka: ,,On je totiž, nevím, jak to říct nějak kulantně, skutečně ošklivý. Jeho obličej postrádá jakoukoli symetričnost, má malé, blízko u sebe posazené oči, obrovský nos a velice úzké rty, téměř neznatelné. K tomu dost výrazně odstávající uši. Postavou je tak nějak normální."

,,Jak říkám, získal si mne svými vlastnostmi, na ten vzhled jsem si postupně zvykla a ačkoli vám to teď tak asi nepřipadá, neřeším ho. Vlastně neřešila jsem, dokud náš vztah nedospěl do současné fáze."

Já: ,,K jaké fázi?"

Kamarádka: ,,Požádal mne o roku a zavedl řeč na založení rodiny. Chodíme spolu rok, na mne je to zatím brzy, je mi 25, po pravdě, dosud jsem o tomhle ani neuvažovala. Řekla jsem mu, že bych svatbu zatím nespěchávala, přijal to a jsme spolu dále."

,,Nicméně mne jeho žádost o ruku a založení rodiny přiměla uvažovat o tom, jak by naše případné budoucí dítě nebo děti vypadaly. A přiznám se, že bych své potencionální dceři skutečně nepřála, aby byla celý tatínek. Zcela jistě by to neměla pak v životě jednoduché."

Já: ,,Je to celkem ošklivé od tebe, myslím si, že vztah nemá co dočinění s krásou, pokud se opravdu milujete."

Kamarádka: ,,Nejsou to hezké myšlenky, vím. A vím, že mi to tady asi pěkně nandáš. Jenže já se jich nemůžu zbavit. Mám v sobě takový mix pocitů. Na jednu stranu se za sebe a své úvahy stydím, na druhou mi připadají oprávněné. Dokonce mne už napadlo i se s ním rozejít a zachovat jen přátelství."

Já: ,,Nebudu to raději komentovat."

Kamarádka: ,,Asi jsem hloupá a povrchní. Sama nejsem nějak oslnivá krasavice, spíš taková tuctovka. Nezaujmu, ale asi ani nepohorším. Na něj, když se někdo podívá, tak zaujme. Negativně. Když občas potkáme někoho známého, kdo ho vidí poprvé, je poznat, že je jeho vzhledem fascinován, i když se to samozřejmě každý slušný člověk snaží skrývat."

Opravdu mi přijde, že kamarádka si myslí, že krása je to nejdůležitějš, podle mne si to měla dříve uvědomit co chce a co ne.

 

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (36 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

na vzhled nehraji.

Žofinka

Žofinka, 17. 4. 2018, 20.20

Krása není všechno a hlavně je relativní

Adrianita, 28. 12. 2017, 15.43

Nějak nechápu, proč s ním kamarádka je.

Lenča Pešková, 19. 12. 2017, 9.49

I vzhled je důležitý. Musí mě na první pohled zaujmout. To že je hodný je super věc. Musí ji i přece přitahovat když s ním je rok a normálně spolu fungují Ne?

Katka

Katka, 18. 12. 2017, 18.10

Podle mě to není úplně od věci řešit i vzhled parnera. Protože fyzická přitažlivost je ve vztahu taky důležitá. Každopádně máš pravdu, že by si měla kamarádka vyjasnit priority, jestli si s ním rozumí a se vzhledem se srovná nebo jí jde hlavně o vzhled a tudíž by s ním nebylo moudré zakládat rodinu, která by se mohla brzo rozpadnout, jen co se potká s pěkným sousedem. Já bych třeba doma žádného krásného metrosexuála nechtěla. Většinou mají totiž obě ruce levé ;o) Když jsem poznala manželovu duši a názory, vzala bych si ho i s deformací obličeje a bez končetin ;o)

Jarka mmm, 19. 12. 2017, 9.59

Jj,fyzická přitažlivost je taky důležitá,dost i kvůli začátku. Sama říkáš,ze by sis muže vzala i s deformací. Jde o to,jestli by člověk toho druhého dobre poznal,pokud by tu deformaci fakt měl. Já nevím,zda bych si začala s mým,kdyby se mi nelíbil. Zato ť d vim,ze kdyby utrpěl nejakej úraz v obličeji,tak bych s ním zůstala. Proto nyní beru jeho vzhled jako prijemnej bonus,rada se na něj koukám . Taky bych metrosexuala nesnesla .

Mygara

Mygara, 18. 12. 2017, 12.30

tak naštěstí máme každý jiný vkus .-), takže si každý najde toho svého prince

Fuga

Fuga, 18. 12. 2017, 12.19

tak to mě nechává klidnou .-), já nejsem taky žádná krasavice, ale každý máme jiné měřítko a to mě zachránilo .-))

Anna K.

Anna K., 17. 12. 2017, 21.49

Mi se stalo něco podobného, můj bývalý přítel byl skoro o hlavu menší jak já. Nahlas jsem si nedovolila říct nic jiného než že mi to nevadí ale vadilo a začalo mi to vadit nejvíce v době kdy se taky rozhodl pro svatbu atd. No ale samozřejmě toho bylo více. No je dobře jak to dopadlo každý teď mam spokojené vztahy a on už taky čeká miminko s přítelkyní je fajn se na vše dívat s odstupem času a vidět že některé věci se prostě stát měly aby nás nějakým způsobem posunuly dál.

Robinka, 8. 2. 2018, 23.22

Moc hezky jste to napsala

Anna K.

Anna K., 9. 2. 2018, 11.56

snany, 17. 12. 2017, 9.11

Ve dvaceti se asi řeší malichernosti

Katka

Katka, 19. 12. 2017, 10.04

Pro dvacetileté to ale malichernosti nejsou 😉

Jarka mmm, 16. 12. 2017, 21.55

To je vystrizeny z nějaký knížky ne? Nebo se fakt takhle bavite? Jinak já říkám,že to,že je můj manžel moc hezkej chlap (teda vypada jak věčně mladej kluk),tak je jen prijemnej bonus. Pokud by byl osklivej,tak nevím....v té situaci js.nebyla. Vzhled potencialnich dětí bych neresila.

snany, 17. 12. 2017, 9.10

Taky mám ten pocit, divný rozhovor.

Petra Önder (petrao)

petrao, 17. 12. 2017, 19.38

Já myslím že je to zase jen nějaká hra jak nachytat body nebo kopírování nějakýho blogu. ..

Lenča Pešková, 19. 12. 2017, 9.50

Taky mi to přišlo jak z nějaký knížky 🙂

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů