Hrozně velká náhoda

zobrazeno 244×

Vložil(a): Minnie, 5. 1. 2018 11.30

Středeční odpoledne, kolem 14 hodiny se u nás dost rozpršelo. Na 15 hodinu mám jít do školky pro dceru, ale pořád lije tak říkám partnerovi, že mu malou nechám doma a ten kousek rychle přeběhnu. Ok, mám mladší nechat doma a jen mě poprosí ať mu u stánku vsadím Sportku. Je to při cestě tak proč ne :) Dojdu ke stánku, říkám co chci, malinký pultík, mám v jedný ruce deštník, druhou držím peněženku, hledám drobný, chci uklidit tiket, s tím deštníkem to jde fakt blbě a do toho ten slejvák... prostě rozepnutá peněženka padá na zem a všechny karty mi vypadávají (různé věrnostní, a že jich tam mám požehnaně!!!) tak sbírám, pomáhá mi paní co tam zrovna přišla, mamka partnerovýho kolegy z práce. Sesbíráme, poděkuju jí a zbytek cesty do školky nadávám jak špaček a slova co mi lítaj v hlavě jsou na webu pro mamky a děti naprosto nepublikovatelná :D s dcerou dorazíme domů, líčím to partnerovi, večer se tomu už i zasměju. Ve Sportce máme výhru (pokud by mě chtěl někdo klepnout, upozorňuji, že jen pátá - celých 113 kč), tak druhý den ráno jdu cestou ze školky vybrat výhru a fakt náhoda jak prasátko. Z dálky vidím paní jak cosi sbírá, nese to do stánku a když tam dojdu, paní má v ruce platební kartu od bankomatu a říká prodavačce že to venku leželo na trávě a je tam jméno, Kateřina xxx, moje jméno! Tak zrovna říkám že je to moje, jak se mi včera všechno vysypalo, musela jsem to přehlédnout. Prodavačka mi ji dá (zná partnera, tchyni, i moji mamku, ví že nejsem podvodnice a k čemu by mi cizí karta bez pinu byla že). No ale udělalo se mi zle, ta nejdůležitější karta, musela vypadnout z jiné přihrádky a já si toho nevšimla. Jakto že tam vydržela nějakých 16 hodin že ji nikdo nesebral? Přijít ráno ke stánku o 2 minuty dřív tak to nevím dál že mi chybí... a přijít o 5 minut dýl, tak by ji třeba prodavačka nechala zablokovat, nebo by volala do banky a bylo by zbytečné lítání... hlavně až bych zjistila, že ji nemám, tak už by mě třeba ani nenapadlo kde jsem ji ztratila. Neumím si to vysvětlit ale asi náhody fakt existují ;)

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (44 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitkamety, 19. 1. 2018, 15.08

Tak to jste měla opravdu štěstí

slavuska, 13. 1. 2018, 17.27

to bylo štěstí

Aliisha

Aliisha, 7. 1. 2018, 20.15

Hezký příběh. To vyřizování je pak šílené. Tohle bylo vážně štěstí.

Minnie, 10. 1. 2018, 9.02

To teda, teď máme dost lítání i bez toho

Janako

Janako, 6. 1. 2018, 17.51

Nahody existujou, ale pochybuji, ze by pani prodavacka byla tak iniciativni a volala do banky😊 kontrolovala jsi, jestli je stav uctu stale stejny?

Minnie, 10. 1. 2018, 9.02

Ano, naštěstí bylo vše ok

darzanka, 6. 1. 2018, 8.47

Tomu rikam klika☺. A jen tak mimochodem,ja mela taky plnou penezenku karet,stahla jsem si do mobilu aplikaci,myalim ze se jmenuje stokaret, a tam si vsechny ty karty muzete nahrat. Od te doby nosim skoro prazdnou penezenku😀

Mygara

Mygara, 6. 1. 2018, 6.53

to tedy bylo opravdu velké štěstí

Fuga

Fuga, 6. 1. 2018, 6.20

to je tedy větší výhra než ve sportce

Kamila Pecharová, 5. 1. 2018, 22.31

Teda to bylo ale štěstí!

snany, 5. 1. 2018, 21.41

Náhody existují a měla jsi štěstí.

LucieS

LucieS, 5. 1. 2018, 19.40

Já zapomněla den před Štědrým dnem kartu v terminálu při placení velkého nákupu potravin. Byla jsem zrovna i poslední zákazník a prodavačka zavřela a šla na pauzu. Naštěstí jí tam pak našla a já na to přišla po chvilce, když jsem jela na benzinku a neměla čím zaplatit. Polilo mě obrovský horko, protože na tom účtě mám kvůli zařizování věcí do baráku dost peněz, takže kdyby mi to někdo vzal a i byť jen utrácel po pětistovkách, tak by měl hodně dobré Vánoce.

Minnie, 10. 1. 2018, 9.04

Teda to je taky pěkný... úplně si umím představit, jak ti bylo. Ještě že to dopadlo dobře.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací