Hrozně velká náhoda

zobrazeno 1317×

Vložil(a): Minnie, 5. 1. 2018 11.30

Středeční odpoledne, kolem 14 hodiny se u nás dost rozpršelo. Na 15 hodinu mám jít do školky pro dceru, ale pořád lije tak říkám partnerovi, že mu malou nechám doma a ten kousek rychle přeběhnu. Ok, mám mladší nechat doma a jen mě poprosí ať mu u stánku vsadím Sportku. Je to při cestě tak proč ne :) Dojdu ke stánku, říkám co chci, malinký pultík, mám v jedný ruce deštník, druhou držím peněženku, hledám drobný, chci uklidit tiket, s tím deštníkem to jde fakt blbě a do toho ten slejvák... prostě rozepnutá peněženka padá na zem a všechny karty mi vypadávají (různé věrnostní, a že jich tam mám požehnaně!!!) tak sbírám, pomáhá mi paní co tam zrovna přišla, mamka partnerovýho kolegy z práce. Sesbíráme, poděkuju jí a zbytek cesty do školky nadávám jak špaček a slova co mi lítaj v hlavě jsou na webu pro mamky a děti naprosto nepublikovatelná :D s dcerou dorazíme domů, líčím to partnerovi, večer se tomu už i zasměju. Ve Sportce máme výhru (pokud by mě chtěl někdo klepnout, upozorňuji, že jen pátá - celých 113 kč), tak druhý den ráno jdu cestou ze školky vybrat výhru a fakt náhoda jak prasátko. Z dálky vidím paní jak cosi sbírá, nese to do stánku a když tam dojdu, paní má v ruce platební kartu od bankomatu a říká prodavačce že to venku leželo na trávě a je tam jméno, Kateřina xxx, moje jméno! Tak zrovna říkám že je to moje, jak se mi včera všechno vysypalo, musela jsem to přehlédnout. Prodavačka mi ji dá (zná partnera, tchyni, i moji mamku, ví že nejsem podvodnice a k čemu by mi cizí karta bez pinu byla že). No ale udělalo se mi zle, ta nejdůležitější karta, musela vypadnout z jiné přihrádky a já si toho nevšimla. Jakto že tam vydržela nějakých 16 hodin že ji nikdo nesebral? Přijít ráno ke stánku o 2 minuty dřív tak to nevím dál že mi chybí... a přijít o 5 minut dýl, tak by ji třeba prodavačka nechala zablokovat, nebo by volala do banky a bylo by zbytečné lítání... hlavně až bych zjistila, že ji nemám, tak už by mě třeba ani nenapadlo kde jsem ji ztratila. Neumím si to vysvětlit ale asi náhody fakt existují ;)

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
2

Diskuze k této stránce (57 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 29. 11. 2022, 8.50

No, tak moje malá peněženka od https://www.penezenky-ahal.cz/damske-penezenky-male/ zrovna moc karet nepojme. Je to jen taková věc na drobné a na platební kartu. Jinak všechny zákaznické karty mám v telefonu. Vlastně nevidím důvod, proč bych měla dneska nosit u sebe něco ve smyslu desítek karet do jednotlivých obchodů. Fakt mi to nejde do hlavy.

magdah, 21. 4. 2022, 17.29

Stala se mi podobná náhoda. Nechala jsem natisknout spoustu vizitek s takovým milým logem. Pro představu to vypadlo jako něco z této tvorby https://www.wolfway.cz/ . Bylo jich vážně nadměrné množství a došlo to v poměrně velké krabičce. Já ale cestou z poštu tuto krabičku ztratila. No představte si, našla ji žena, která pracuje u té firmy, u které jsem to objednala a hned věděla, že mi to má doručit na moje jméno. Tvorba loga nám dala velmi zabrat a kdybych balíček ztratila, dopadla bych v práci velmi špatně.

no aspoň,že to dobře dopadlo.

VaJána, 18. 2. 2019, 16.13

Tak to je Teda opravdu štěstí

Evanessa, 4. 7. 2018, 15.33

No ještě, že padla ta výhra a byl důvod se tam vrátit

Žofinka

Žofinka, 17. 4. 2018, 21.05

Ty jo, to bylo štěstí

P.r., 13. 2. 2018, 19.05

Moc hezké

isykorka, 13. 2. 2018, 15.19

Fajn, že to dobře dopadlo a ještě je o čem vyprávět

Marusk

Marusk, 8. 2. 2018, 13.07

tak to dobře dopadlo super!

Tenderka, 8. 2. 2018, 12.37

a ja zase hovorim, ze nahody neexistuju, vsetko je to riadene dobre to dopadlo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů