Operace, jak o nás bylo postaráno

zobrazeno 812×

Vložil(a): Estrela113, 29. 8. 2015 13.13

Když mi lékaři sdělili, že je u syna potřeba provést reoperaci, nebyla jsem z toho nadšená. Vlastně jsem byla úplně zhroucená. Stále jsem ještě měla v živé paměti hospitalizaci s 9 měsíční dcerkou, otřesné jednání lékařů, příšerné podmínky, malinká miminka plačící celou noc hledajíc maminku, několik neprospaných nocí a hladových dní, no co vám budu povídat, kdo nezažije, těžko uvěří.

Ale teď už jiný případ. Při příjmu na oddělení 8 Dětské FN Brno jsem dostala na výběr, zda chci být hospitalizována i se synem nebo nikoli. Samozřejmě že ano, odpověděla jsem. Nabídli mi pokoj za 450 Kč za noc. Pokojík byl krásný, vybavený, opravený. Sice žádný hotel, ale řekla bych, že moc pěkný nadstandard. Čistý, klidný. Přístup sestřiček i lékařů výborný. Ke stravě bych měla hodně a hodně výhrad, ale co ... je to prostě jen nemocnice a v této oblasti je čeká ještě hodně práce. Herny pro děti, školka, knihovna - vše skvělné vybavené. Ale co je hlavní, operace syna se povedla. Bez komplikací, skoro bez slziček. Kdykoli jsme něco potřebovali, vždy nám bylo vyhověno, před propuštěním jsme byli důlkladně poučeni,  a po 4 dnech jsme mohli domů. 

Kdybych napsala článek o hospitalizaci na infekčním oddělení, tak by ten hororový příběh asi čtenářský zajímavější, ale to až příště. Nerada otevírám bolavé rány. Každopádně žádné arogantní chování, agorantní hlášky typu: "už vám ta dovolená končí", nebo "má špatné jaterní testy, ale vysvětlovat vám to nebudu, tomu byste stejně nerozuměla ..." a pod. jsme nezaslechli.

Tímto bych chtěla obrovsky poděkovat personálu na oddělení 8 FN Brno za jejich super přístup, odbornost, zájem o pacienty, jelikož jejich práce není vůbec lehká a i přesto ji zvládají trpělivě a s úsměvem.

 

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
2

Diskuze k této stránce (8 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 13. 7. 2022, 9.29

Pro mě je to nemocnice od nemocnice. Ale samozřejmě, že někde je ten přístup fakt šílený. V Chrudimi je skvělé dětské oddělení, tak tam se nám to docela líbilo. Ale třeba ve vedlejších Pardubicích lidi nadávají a to to patří pod Nemocnice Pardubického kraje. My jsme měli s pětiletým spíš problém s nudou. Prostě ho to tam nebavilo. Sice jsem z databáze knih https://www.cbdb.cz/knihy našla nějaké knížky, které jsme si četli, ale udržte si pětiletého kluka celý den v posteli.

Eliss95, 23. 4. 2019, 21.41

já si na operaci pořidila pumpičku, která mně zbavila bolesti, v lékarně jsem ji objednala za 4000 a v nemocnici mi ji lékař aplikoval při zákroku

Žofinka

Žofinka, 22. 5. 2018, 8.42

Přístup je půlka léčby

Minnie, 3. 1. 2018, 19.01

To je fajn

Mygara

Mygara, 7. 3. 2017, 17.23

je výborné, že to dopadlo takto

Fuga

Fuga, 28. 1. 2017, 17.20

hlavně, že to dobře dopadlo, když to byla ještě reoparace. A vše je o lidech

mckvak, 2. 9. 2015, 13.12

Hlavne ze to dobre dopadlo

Katka

Katka, 2. 9. 2015, 9.01

Po dlouhé době něco pozitivního o Dětské FN Brno ;o)

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů