Jak se v tom všem vyznat a co je správné?

zobrazeno 8079×

Vložil(a): Michaela Novotná, 20. 4. 2022 22.36

Tuhle otázku si kladu již od prvního dne narození mého syna. Už jsou tomu dva roky a stále občas tápu. 😊Říkám si, že je to naprosto přirozené a řeší to nejspíš každá máma. Všude je tolik informací, tolik rad, návodů, tipů a triků, jak zvládnout vše kolem dítěte, výchovy, ale najít si v tom někdy to své a nenechat se zahltit nesmyslnými informace, je někdy sakra těžké. 😊 Ale známe to všechny!

Když jsem se vždycky doslova brodila po kolena informacemi všeho druhu, došlo mi, že pro mě jsou informace důležité, ale stejně se vždy rozhodnu podle nějakého svého instinktu, který si myslím, že se stále nějak zoceluje. 😊 A ve většině případů mě nezklamal! Nejen co se týče výchovy mého syna.

Čím jsem si ale nebyla jistá, tak tím, jak podpořit co nejvíce zdraví a imunitu dítěte. Oba s manželem jsme aktivní lidé, takže pohyb na čerstvém vzduchu a sport, nám nejsou cizí. Ale ono to ne vždy stačí, obzvlášť v téhle „covid“ době. Je to zvláštní tuto dobu tak nazývat, ale je to tak. Můj syn se narodil do covidové doby a možná o to víc člověk přemýšlí nad otázkou zdraví. Tak jsem hledala, ale stejně mě to tak nějak přirozeně táhlo k mým nejbližším kamarádům, kteří mají úžasné produkty nejen pro podporu imunity. Více klidně mrkněte na tento odkaz: https://www.rybitukylysi.cz/?a_box=d5rartgz.

V podstatě moje cesta za imunitou co nejpřirozenějším způsobem začala u mě. Po porodu, který nebyl úplně jednoduchý, jsem se potřebovala dát dohromady sama. Začala jsem užívat rybí olej, minerály, a lipozomální vitamín C. Nebudu si tady lhát do vlastní kapsy, že první setkání s rybím olejem bylo něco úžasného. Rybina, byť velmi slabá, mi ve finále nevadila tolik, jako olejovitá konzistence. Byla to výzva, ale říkala jsem si, že odmítám do sebe cpát rádoby super vitamíny za pár korun z lékárny, které mi nedají to, co potřebuji. Samozřejmě jsem to dala, někdy v pohodě, někdy méně, ale vlastně se z toho stal takový můj ranní rituál – dobrá snídaně, čaj, rybí olej, vitamíny a lipozomální céčko, které v období podzimu a zimy doplňuji o lipozomální D s K. Nejen že jsem se po porodu dala poměrně rychle do formy, ale na té imunitě je to znát. Velké vlny viróz nás minuly (ťuk ťuk), anebo jsme o nich vlastně ani nevěděli.

Hlavně jsem ale chtěla co nejvíce pomoci malému, aby se snáz dokázal poprat s dětskýma „rýmičkama“ a nevím čím jiným. I taky možná kvůli tomu, že k nám v nějakém režimu dojížděly a dojíždí manželovy děti, takže škola a školka…tam to bylo potřeba. Od cca 4 měsíců (malý bohužel začal odmítat mateřské mléko, takže o to víc jsem mu chtěla co nejpřirozeněji dodat vše důležité) jsme najeli na Cool tresku – speciálně vyvinutý rybí olej pro děti, s příchutí citrónu, a vlastně mě až překvapilo, jak to syn přijmul. Bez nějakých scén, odporu, ba naopak, když jsem si dovolila zapomenout, sám se přihlásil o „ňam“. Myslím, že tak od 1 roku, jsme tento rybí tuk doplnili a lipozomální multivitamín, a s velkou upřímností budu klidně křičet do světa, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem udělala.

Pointa toho všeho, proč to píšu, je v tom, že chci ukázat maminkám, které tápou, co je pro dítě v tomto směru nejlepší nebo co mu může pomoci. Ne všechny produkty, které mají tak obrovskou reklamní masáž, jsou to pravé. Ptát se, poslouchat a pak určitě najde každá za sebe to nejlepší.

A ještě dodám, pro maminky, které u dětí trápí jakékoliv neurologické obtíže, ADHD, autismus, aj., i v tomto se dá pomoci a udělat velké pokroky. Mám kolem sebe spoustu maminek, jejichž děti frčí na Neurotresce, a ty pokroky, to je něco neskutečného.

Maminky, moc ráda Vám poradím, stačí když mi napíšete. Když budete mít o produkty zájem, mohu Vám zajistit třeba i lepší cenu. 😊

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (7 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Katka

Katka, 29. 4. 2022, 20.39

Tak na to se mi chce napsat, že moje děti žádné vitamíny nejedly a zdravější děti neznám. A těm co mají ADHD, neurolog. potíže, logopedicke či jiné to rozhodně nějak extrémně nepomáhá, zejména pokud rodiče s dítětem nijak dále nepracují....

Michaela Novotná, 30. 4. 2022, 11.03

Katko, děkuji za Váš komentář. Souhlasím v tom, že nic nefunguje samo od sebe, s dítětem s neuro problémem je vždy potřeba pracovat. Já zkušenost mám, že to dětem pomáhá, ale naprosto chápu, že každý to vnímá naprosto jinak.

Katka

Katka, 30. 4. 2022, 12.40

Bohužel spousta rodičů si myslí, že doplněk stravy vyřeší problém. Já mám v okolí několik takových dětí a výsledky teda nevidím žádné. Taky záleží na stupni postižení.

Minnie, 24. 4. 2022, 8.06

Aha, takže opět reklama 🙄😠

Michaela Novotná, 24. 4. 2022, 20.43

Ráda bych se ohradila. To, že někdo napíše zkušenost a hlavně vlastní příběh, nemusí vždy znamenat reklamu.

Minnie, 25. 4. 2022, 11.19

No s tím odkazem určitě nejde o reklamu 🤣😂 prečtěte si jiné příběhy tady, nejlépe ty starší, a uvidíte. Klasický příběh, žádné odkazy, žádná reklama.

Michaela Novotná, 25. 4. 2022, 12.09

Je to Váš názor. A děkuji Vám za něj.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions