Dnešní bosochodý výlet

zobrazeno 2603×

Vložil(a): dáša, 7. 5. 2016 18.00

Na dnešek ráno jsme měli naplánovanou pohádkovou stezku na Drábovně v Českém ráji. Bylo nádherné počasí, a slunce už láká do trik a kraťasů i tady na severu. Hned na startu jsem vložila boty do batohu a šla bosá, chodím tak již pár let a náramně si to užívám. Ačkoliv mám pohodlné boty, stejně není nad ten bosý pocit. Syna od doby co chodí, nechávám na zahradě také bosky a on to miluje. V lese to však přece jen píchá, kdo zná, tak šišky bolí nejvíc! :) A člověk by řekl, že to dítě bude bolet a nebude chtít boty sundat. Omyl je pravdou, syn si to metelil přes kořeny, šišky, listí, jehličí i kameny. A užíval si to úžasně. Chodil tak i minulý rok a letos boty nadšeně zahazuje, takže až na severu potkáte nějaké "šílence" bez bot, tak jsme to možná právě my. Někteří lidé na nás totiž jako na šílence pořád koukají, ačkoliv bez bot chodíme hlavně v přírodě. Ta masáž je úžasná. Máme zdravé nohy a užíváme si ten pocit spojení s přírodou. Tak směle do toho a zkuste letos také odložit boty, nejen na zahradě. :)

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
4

Diskuze k této stránce (38 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 15. 4. 2024, 16.02

Přiznám se, že tohle jsem nikdy moc nepochopila. Jako na zahradě ok, ale nějaké výlety? Asi fakt ne. A to jsem jako člověk, co se snaží žít hodně v souladu s přírodou. Zamilovali jsme si teď návštěvy naší sauny na klíč od https://www.saunujeme.cz/ kterou manžel pořídil. To bylo hodně super.

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2018, 7.00

Také běháme bosky jen po zahradě

Minnie, 3. 1. 2018, 18.53

Já se přiznám že je mi chůze naboso nepříjemná tak už to nezkouším. Navíc bych se bála třeba vosy...

Jamu, 26. 6. 2017, 9.17

Syn zatím botičky ani nemá, prarodiče na me koukají jako na krkavci matku, jestli jsem se nezblaznila.zacina teprve tapat a tak je buď v kočárku nebo běhá bosky po trávě nebo třeba na pisku:)

rodinka

rodinka, 10. 6. 2017, 12.54

Zatim se zouvam jen na zahrade ale proc to nevyzkouset

louskacek2, 7. 6. 2017, 16.37

Chůze na boso je jistě prospěšna a ten super pocit který z toho máte je určíte tou pravou odmenou . Jo a takova šiska to je jak kostička od lega . Já předevčírem potkala u nás ve velkoměstě perníku Pána s kočárkem a taky sel bosky . A potkávám dost často i jine lidi. V přírodě je to Teda ale dle me hezčí pac rozpáleny chodník či silnice nevím nevím

Mygara

Mygara, 27. 2. 2017, 12.43

tak v lese jsem ještě bosky nešla

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 6.28

tak to obdivuji:-) já jsme zhýčkaná a do lesa bych boty nevyzula:-) na zahradě po trávě ano, ale v lese bych daleko nedošla Máte můj obdiv

Mildret, 14. 12. 2016, 1.15

Úplně vás chápu. Bosá chodím od malička a miluji to. Přítel na mě taky koukal jako na blázna že se při každé sebemenší příležitosti hned zuju. Je mi jedno jak na mě lidi koukají. Je to super. jediný nepříjemný zážitek byl , když jsem stoupla na sršně a projevila se u mě silná alergie... Ale co už jeden by si řekl že už jsem poučená , ale ani omylem. Při první příležitosti se zase zuju. :-)

jitkamety

jitkamety, 29. 7. 2016, 9.19

zkusíme až bude dcerka chodit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů