U babičky na vesnici

zobrazeno 917×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 22. 3. 2017 9.48

Jsem hrozně ráda, že má můj syn možnost jezdit za babičkou na vesnici. Já byla z velkého města a poznala jsem ten jiný život až se svým mužem.

Synovi jen řeknu, že jedeme za babičkou co má ovečky a slepičky a hned letí pro boty :-)

Hned jak přijedeme, tak se jdeme kouknout na slepičky, prasátka, kačenky a samozřejmě ovečky. 

Včera jsme přijeli a strejda zrovna zabil berana ale synovi to nevadí, je na to zvyklý od mala. Pak si vzal malé kolečko a trhal trávu, kterou pak vezl slepičkám. Bavilo ho to hrozně dlouho. Pak pro změnu přivezl papání pro prasátka a šel zkouknout jak babička krmí berana. 

Aby toho nebylo málo, tak ho táta naložil do velkého kolečka a jelo se na hnůj do skleníku na druhý pozemek, kde okolo nás běhaly ovečky a že jich bylo :-) Na vedlejším pozemku viděl i kozy. Večer pak pořád vyprávěl, jak viděl bé :-)

Tohle jsou krásně strávené dny, i když zrovna nesvítilo sluníčko, tak to byl super den :-)

Těšíme se na Velikonce na vesnici, tam je to úplně o něčem jiném než ve městě :-) Petřík už minulý rok krásně šupal :-)

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (32 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

takovou zoologickou zahradu,mívá přes rok i můj tchán,ve městě na zahradě

Žofinka

Žofinka, 24. 4. 2018, 20.37

To jsou super zážitky

Minnie, 25. 4. 2017, 15.03

Je to super, moje babička bydlí na vesnici, má slepice, králíky, dřív kočku, sousedi mají krávy,na protějším kopci se pasou ovce, nádhera. Často tam s dcerama jezdíme, jsou tam spokojené. I ta volnost, jen tak vyběhnout ven na zahradu a tak. Hned bych se z města odstěhovala na vesnici, bohužel partner teď nechce, prý leda až v důchodu

Kamila Pecharová, 8. 4. 2017, 23.27

Pocházím z vesnice stejně jako můj manžel, takže vím o čem mluvíte. Nyní bydlíme s dětmi ve městě, vše je zdá se jednodušší a při ruce, ale vesnice má své kouzlo.. Syn se k babičkám taky vždy moc těší!

Pavla T., 28. 3. 2017, 23.45

Jsem z vesnice, děda chová králíky jinak zvířata nemáme. Vesnici bych nikdy neměnila je tu božský klid! Do města si zajedeme když chceme autem, při nejhorším busem.. je to 15km. Jen mě mrzí že oboje prarodiče máme v místě... půl km na sever a druhé půl km na jih 😂

Petra Önder (petrao)

petrao, 28. 3. 2017, 19.18

Taky sE těšíme na Velikonoce a babičku má vesnici

Lenča Pešková, 24. 3. 2017, 13.17

Co se babi odstehovala na vesnici tak za ni jezdíme. Udelame si vylet vlakem, mala da sama průvodcimu listek jako velká, u babi je houpačka, pisrk, vytrhava prababicce kytky ( to se nesetkává s pochopenim) 🙂, sbira kaminky 🙂 zviratka jsou kousek dál tak za nima chodíme.

snany, 23. 3. 2017, 21.36

Jsem moc ráda, že mohu mým dětem dopřát vesnický život, je o dost zajímavější než ve městě. Užívejte možnosti trávit volné chvíle na vesnici

Mygara

Mygara, 23. 3. 2017, 16.07

veřím, je to úplně jiný život a nebude si myslet, že kráva je fialová

Leňulka, 23. 3. 2017, 13.48

Pocházím z vesnice takže to znám, teď jsme na malém městečku,hlavně kvůli práci a na vesnici jezdíme každý víkend Já bych nikdy nechtěla bydlet ve velkém městě, jsme na maličkém městečku takže tu zvířátka jsou taky, z okna vidíme na koně, chodíme na kozy a ovečky, psů tu běhá dost a kočku máme doma a na vsi babička má slepice, kačeny, měli i ovce, prasata a králíky.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací