cestujeme po republice

zobrazeno 1318×

Vložil(a): dasza, 7. 4. 2015 12.55

máme rodinu po celé republice, a jelikož nejsem žádný béčko- hned od narození syna cestuji všemi možnými prostředky. Samozřejmě autem je to nejpohodlnější, ale jelikož máme jen jedno a to muž potřebuje do práce. Jezdím autobusem, vlakem, a jednou za rok i letadlem:)  Vypadá to asi tak- na zádech krosnu, syna v kočáře a jedem- at je léto nebo zima. On je cestovatel pohodář-  strašně se mu to líbilo, a byl hodnej, v autě jakmile sedne do sedačky-spí- a to mu vydrželo doted-4roky...  Ovšem narodila se nám druhá holka, a to je oříšek a cestování s ní- je jen pro otrlé. jakmile se usadí do sedčky, spustí řev!!! a řve a řve do doby, než se vystoupí. je to o nervy..  ale když je to třeba hold,musí vydržet- když byla miminko jezdily jsme schválně v době spánku, já ji pracně uspala, a spící dala do auta v sedaččce- spíí- křičeli jsme radostí. ovšem jen do nastartování- jak se auto začlo pohybovat- řev! milovali jsme na semaforu červenou, kdyz bylo třeba zastavit a stáát- dcera utichla, a nabírala síly na další řev....  NIc, kašlem na auto, budem jezdit busem a vlakem...  Krosnu na záda, díte do šátku na břicho, starší jezdí na kole( bez nj nejedem nikam,.. a většinou táhnu kočár před s sebou- pač babičky chtějí vozit, a třeba na táboře v něm dcera spává přes den...Každý kdo nosí v šátku, či nosítku zažil nehezké reakce lidí. a já třeba dostala i nabídku, že mi kočár zajdou koupit, jen at to nebohé dítě netahám. Odmítla jsem:D  Nicméně- ani vlak, ani bus dceru neuspokojil a chudáci spolucestující- dcera jim tu jízdu vůůbec nezlehčuje svým řevem- a že má hlas:)   No ale teď má 10m- a zrovna včera poprvé usnula v autě, bez jakékoliv scény!!! takže se třeba blýská na lepší časy!

 

Když náhodou syn nespí- hrajeme různé hry( kartičkové) počíítáme auta a jako správný chlap má volant v ruce a řídí společně s řídičem:o)

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
2

Diskuze k této stránce (8 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 26. 5. 2018, 9.12

Jste skvelá, jak to zvladate

Minnie, 5. 1. 2018, 19.46

Obdivuji, já bych ten řev nedala

Aliisha

Aliisha, 6. 8. 2017, 16.55

Super, že vás to od cestování neodradilo

Mygara

Mygara, 9. 3. 2017, 8.02

to je dobé, ten příspěvek na kočár

Fuga

Fuga, 27. 1. 2017, 13.32

tak to Vás obdivuji, mně to právě hrozně drásá uši, když řve. Ale máme štěstí, že v autě spí a breku je opravdu jen málo

Zuzi, 23. 7. 2015, 23.24

My take cestujeme

mckvak, 3. 6. 2015, 9.27

Obdivuhodne ))

DenisaC, 1. 6. 2015, 11.13

Máte pevné nervy!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů