Jak bodnutí nožem do srdce

zobrazeno 1927×

Vložil(a): zdenka84, 27. 12. 2016 22.26

Letos byl syn na Vánoce u svého otce.První Vánoce po 6tiletech co není se mnou a mojí dcerkou.Těžce jsem to nesla,malá je na něj zvyklá a i mne chyběl.Slzy u stromečku tekly,ale já je tajně stírala.,,Přece tu mám ještě dcerku,,říkala jsem si,ale mám 2děti a né jen jedno.Od rána jsem zvracela a bylo mi zle,takže celý den polehávání u tv s dcerkou..možná i nervy než něco špatného k jídlu.Syn mi volal a ptal se na svou sestřičku a taky ,zda už máme dárky a zda mu Ježíšek něco donesl i k nám.Byl tak nadšený ,chtěl k telefonu i dcerku až mi to zvedlo náladu.Přijel druhý den a již byl dost zaražený,jen v rychlosti řekl co dostal u svého otce a zmizel v pokoji.Zavolala jsem ho s tím,že i u nás má dárky a že by je měl rozbalit,načež mu dcerka dárky začala nosit.Koukl na mne a řekl,že si zde dárky rozbalit nechce.Dost mne to zarazilo,vysvětlila jsem mu,že si rozbalil dárky u svého otce,své babičky a že i tady má a že se dcerka těšila až bude rozbalovat,že mu stím pomůže.Prostě nechtěl,snažila jsem se mu vysvětlit,že zde asi nedostal tolik,co u svého otce,ale že Ježíšek na něj myslel a donesl.Reakce?Žádná,najedl se a zmizel v pokoji.Taková bolest a zklamání,že jsem z mateřské šetřila,aby dostali oba,co chtěli a teď odmítnutí.Šla jsem za ním a ptala se ,co se stalo,že dárky nechce,že se ani s dcerkou nepřivítal jako vždy.Komunikace žádná.Druhý den jsem to zkusila znova a vysvětlovala mu co a jak a že mi to bylo moc líto,že jsme se obě na něj těšily.Opět se ztratil v pokoji a byt tam,nechala jsem to být a nechala mu prostor.Pokaždé, co se vrací od otce potřebuje 2dny na to,aby byl opět v pohodě ten usměvavý a fajnový kluk.Nevím,co se u otce dělo či nedělo,ale asi nic dobrého,když nastala tato situace.Musím to brát s nadhledem,je to moje dítě a určitě to nemá lehké tím,jak to funguje u mne a jak to funguje u otce.Jen jsem nečekala,že mi bude bojkotovat Vánoce a že to bude tak moc bolet.

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (19 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

je škoda,že některé děti se dají koupit.

Žofinka

Žofinka, 2. 5. 2018, 18.49

Škoda, že se děti dají tak ovlivnit

Mygara

Mygara, 20. 2. 2017, 12.26

je to hrozné, když ve středu "bojiště" je dítě

Fuga

Fuga, 19. 1. 2017, 16.50

táta ho asi něčím pravidelně "očkuje", když je u něj. že?

Minnie, 13. 1. 2017, 10.31

To je smutný ten ex bude pěknej zmetek. Určitě syna navádí. Až syn povyroste a bude mít rozum, tak vše pochopí, ale ty roky dětství vám to už nevrátí. Co se zeptat lékařky nebo psycholožky? Že se takhle chová po návratu od otce. Třeba by to sepsala a soud by mu nějak omezil styk, třeba určil styk pod dohledem nebo tak.

Fun, 4. 1. 2017, 19.58

Otec kluka asi navadi proti vam..tohle delal i muj otec:-(

Verasvobod, 3. 1. 2017, 9.10

To je smutné, úplně se mi z toho chce brečet. Jsem z rozvedené rodiny od malička a taky jsem si dost zažila. K matce jsem nechtěla, u otce mi bylo lépe, ale moje matka mi ubližovala, nestarala se o mě,tak jsem šla do péče k tatínkovi.. Takže ji to tak nák ,,patřilo,, ... ale to je jiná situace, asi bych řekla, že ho možná otec navádí.

Anna K.

Anna K., 2. 1. 2017, 10.53

to je zvláštní, asi bych rychle zjišťovala co se děje u otce..

L.janicka.l

L.janicka.l, 31. 12. 2016, 21.00

Smutne, promluvte si snim o tom co se mu u otce nelibi, a ze vy to neovlivnite, ze tam obcas proste musi

Aliisha

Aliisha, 31. 12. 2016, 16.10

To je smutné. Musela jste se cítit hrozně. Ono odmítnutí dětí mámu bolí. Přeji Vám, aby se vše vysvětlilo a byla jste zase šťastná!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů