Já to asi nezvládnu.

zobrazeno 988×

Vložil(a): dadinkamaminka, 27. 4. 2017 17.28

Před pár dny jsem vyhodila svého přítele a nastěhovala jsem si sem kamarádku i její dvě děti v domněí,že mi bude líp,že se nebudu muset hádat s  přítelem každý den atd... Už je to asi 7 dní a já jsem z toho úplně na dně.Kamarádka mi  občas leze na nervy,do toho 3 děti.Ona začala chodit do práce a já jí děti ted budu každý den hlídat. Mám pocit,že to psychicky nezvládnu. Navíc jsem si uvědomila,že přítele pořád miluju a že mi vlastně asi bylo líp předtím,i s těma hádkama :( Měla jsem alespon nějakou jistotu a měla jsem koho obejmout,když mi nebylo nejlíp.Ted nemám už nic a hrozně mě to mrzí.Vůbec nevím,jak to zvládnout.Chybí mi láska a chybí mi i ty hádky,je to normální? :(
Ted už vím,že není cesta zpět,protože kamarádka nemá kam odejít a navíc je mi líto těch dětí.Rozhodla jsem se správně? Mám pocit,že ne.

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (24 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 30. 7. 2021, 16.11

To je věta, kterou jsem si říkala nedávno také a nejlepší na tom bylo ale to, že řešení bylo docela dost blízko... Na této stránce jsem našla řešení - https://www.cibdol.cz/cbd-produkty a díky ní jsem se dostala z takových hodně nebezpečných a dle mého nepříjemných roků mého života... Je to můj zachránce a můj pán

snad jste se rozhodla správně a je vše stále v pořádku.

Žofinka

Žofinka, 20. 4. 2018, 20.46

Těžko říct, co je správné

Mygara

Mygara, 11. 5. 2017, 10.23

už jste zase spoulu s přítelem, takže happyend

Mygara

Mygara, 11. 5. 2017, 10.21

už jste zase spoulu s přítelem, takže happyend

Aliisha

Aliisha, 2. 5. 2017, 21.17

Nejspíš jste se unáhlila. Dejte tomu čas.

Leňulka, 1. 5. 2017, 11.36

To bylo rychlé rozhodnutí a to pak podle toho také vypadá, bohužel. Proč jste si tam kamarádku brala? Ona neměla kde být? Nebo kde do doby než jste se jí ujala?

snany, 30. 4. 2017, 21.07

Nevím jak máte velký byt, ale tři děti v bytě není žádná oaza ticha a klidu a z toho pak vznikají hádky Já bych řekla, že nevíte co chcete a pak litujete svých unáhlených rozhodnutí. Možností máte několik, je třeba si ujasnit s kamarádkou pravidla a pokud to nebude fungovat rozloučit se s ní. Jestli jste se domluvily, že ji budete hlídat děti a teď se toho bojíte je třeba s ní o tom promluvit. Není to třeba nakonec úplně jinak, nebydlíte náhodou vy u té kamarádky? Každopádně Vám držím palce ať vše dobře zvládnete. Vždy má člověk na výběr.

Lenča Pešková, 29. 4. 2017, 19.26

Tak to vam nezavidim. Pritele jsem vyhodila a zjistila ze ho mam taky rada a jak to je ted nebudu radsi ani rikat🙂 s kamaradkou bych si to ujasnila co a jak. Nejste chuva jejich deti. A pokud to opravdu nepujde tak bych ji rekla ze ma napr. dva mesice aby se postavila na vlastni nohy. Nevyhodit ji ze dne na den ale at ma cas.

Kamila Pecharová, 28. 4. 2017, 21.33

Nerozumím tomu jak to máte s bytem a kamarádkou vyřešené, ale každopádně vše chce čas, čas, čas...

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions