Proč darovat květiny?

zobrazeno 8039×

Vložil(a): Jenda, 15. 2. 2021 19.32

Květiny jsou něco, co vás vždy donutí se usmát, nezávisle na tom, co se v životě právě teď děje. Blízkým můžete dát květiny i zcela bez důvodu, abyste zvýšili náladu. Kytice může symbolizovat lásku, soucit, péči a omluvu. Online květinářství Květiny Hned https://www.kvetinyhned.cz . V tomto materiálu si řekneme, kdy a proč se vyplatí dávat květiny. Vyjádřit lásku Jedním z nejpopulárnějších důvodů, proč dát květiny, je vyjádřit svou lásku. Muži například posílají kytice milovaným ženám, aby je překvapili a řekli: Miluji tě. Květiny jsou ideální způsob, jak mluvit o pocitech. Ať už jde o začátek vztahu, důležité je pro vás oba datum nebo jen znamení pozornosti milované manželky. Omluvit se Stává se, že se blízcí lidé hádají. Je to součást osobního růstu a normálních vztahů. Přesto je po hádce důležité obnovit normální vztah a omluvit se. Váš partner určitě ocení, že jste se mýlila. I když jednoduchých slov omluva stačí, kytice barev bude znamenat mnohem víc. Žádat o odpuštění je navíc vždy mnohem snazší květinami - vždyť jsou schopni roztát jakékoliv srdce. Dopřát úsměv Všimli jste si, že kolega vypadá zdrceně a smutně? Nebo se zdá, že je otec kvůli pracovní situaci hodně napjatý? Možná tvého nejlepšího přítele právě vyhodili. Život je někdy těžký a lidé ztrácejí jiskru. Ale víte, že to není konec světa a oni to v hloubi duše také vědí. Přesto jim teď nejde o úsměvy. V takovém případě je nejlepší, co můžete udělat, poslat jim květiny.

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (11 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jufy54, 30. 10. 2021, 22.34

Květiny dostávám ráda a sama si někdy i třeba nějaké koupím do vázy. Líbí se mi, když nechám květinářku květinu připravit na nějakou oslavu a řešíme design. Je to krásný pocit. Nedávno jsem si říkala, že ke květině pro kamarádku přidám dárek - placku. Proto jsem si sehnala informace ohledně výroby placek zde https://www.udelejsiplacku.cz/blog/od-vyroby-az-na-kabelku-dobrodruzna-cesta-placek/ ,aby k tomu bylo nějaké vyprávění a na tom stejném webu placku navrhla podle sebe. Originální a jedinečné.

květiny mám ráda,ale,že bych je chtěla dostávat to ne je to pro mě zbytečně vyhozené peníze

kamika, 4. 8. 2021, 17.35

Vybral jsem kytici pro přítelkyni, má v oblibě růže, takže tuto https://www.florea.cz/produkty/kytice-100-ruzi-1

Zdendaaa, 3. 8. 2021, 17.53

Naprostá spokojenost, květiny dorazily přesně jak jsem objednal.

kamika, 1. 8. 2021, 20.12

Jak to bylo s doručením? Doručili ji přesně jak jste potřeboval?

Zdendaaa, 30. 7. 2021, 20.24

Nedávno jsem od Florea posílal své přítelkyni květnovou krabičku. Moc se jí líbila.

Laurel456, 27. 7. 2021, 19.30

Já teda musím říct, že ženě daruju kytky poměrně často a pravidelně. Jí to dělá radost a já jsem pak rád Moc rád kytky objednávám a nechávám jí je doručit třeba do práce. To je pak nadšená ještě víc Jinak doporučuju https://www.florea.cz/. Krásná nabídka a květiny mají čerstvé.

jancaan, 11. 3. 2021, 18.14

Kytky dostávám max od syna utržené někde po cestě a ty mě potěší nejvíc, než draha kytice růží..

jitka46

jitka46, 1. 3. 2021, 23.58

Mám jednu květinu v květináči a dělá mi radost. Zbytek vidím raději na zahrádce.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 2. 2021, 10.46

este lepsie su take ktore sa daju zasadit a tesia potom este dlhe roky

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions