Jak jsem si založila e-shop S dětmi v zádech

zobrazeno 1064×

Vložil(a): Michaela Novotná, 17. 4. 2023 12.52

Zkusím začít od začátku, protože v tom osobně vidím tu cestu tam, kam jsme se dostali a proč jsme začali podnikat.

Původně jsme s manželem žili u Prahy, v malé vesnici. Ale během covidu, kdy se nám na jeho začátku narodil syn Eliáš, jsme si začali pohrávat s myšlenkou odejít ze středních Čech, více do přírody. Jsme oba hodně aktivní, vedeme k tomu i našeho syna, a u Prahy se nám najednou s dítětem nežilo hezky. Chtěli jsme hory, přírodu a ve středních Čechách se nám přestalo žít tak nějak hezky. Ale vždy byl nějaký důvod, proč to odložit...ale vloni v létě jsme "bouchli do stolu", prodali dům a šli na Šumavu, konkrétně do Prachatic. A tak nějak se nadechli!

Protože na rodičovské dovolené jsem nedokázala jen tak vypadnout z pracovního tempa, tak jsem si pořád pohrávala s myšlenkou dělat něco na sebe, být svým pánem a mít tak prostor na syna, tak jak já budu chtít. Už velkých organizací a korporátů bylo dost. Chtěla jsem mít tu možnost volby.

A protože už od narození syna jsem bojovala s výběrem oblečení pro něj, a hlavně s kvalitou, pátrala jsem ve vodách outdoorového oblečení a značek, které jsou na trhu, co by fakt vydrželo a venku nás v ničem nelimitovalo. Protože nejhorší je, když se vypravíte na výlet, do hor, nebo jen tak, a řešíte, že je zima, že prší a všechno je mokré. Nám počasí nevadí žádné, a proto o to víc potřebuji oblečení, na které se můžu spolehnout.

Nejsem fanda plných skříní, s manželem se vlastně vejdeme oba do jedné 😊 Mám ráda kvalitní kousky oblečení, i za vyšší cenu, ale takové, které vydrží, protože nerada plýtvám věcmi včetně oblečení. A taky nerada trávím čas běháním po obchodech, takže i z těchto důvodů byla moje cesta jasná. Spustit e-shop S dětmi v zádech, který všechny tyto moje potřeby naplní.

Když ne teď, tak už asi nikdy 😊

Následovala jednání s pár zahraničními značkami a já jsem si řekla, proč tyto outdoorové značky nepřivézt do ČR, a zkusit je nabídnout rodičům, kteří jsou na tom jako my. Mají aktivní děti, chodí po horách, po výletech, a jejichž děti zničí oblečení za pár chvil :-)

A proto značka E.M.I.L. outdoor kids! Rodinná firma ze Slovenska, co na zakázku šije naprosto boží softshellové oblečení. Používají pracovní softshell, tudíž oblečení, které vydrží opravdu všechno. V kolenou a na zadku mají zesílenou vrstvu látky, která brání zničení. Zároveň umožňujeme, že pokud se na kolenou či zadku oblečení řáděním dětí zničí, v rámci služby ReEmil díl necháme přešít.

K této značce začínáme nabalovat i slovenskou značku Froggywear a jejich merino sety. Na léto máme připravená úžasná ponča k vodě od Nanuku aj.  Plány na zimu jsou taky skvělé, ale do té je naštěstí ještě daleko :-)

Míša

https://www.sdetmivzadech.cz/

FB: S dětmi v zádech

IG: sdetmivzadech

 

 

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 14. 6. 2023, 8.56

Ráda čtu podobné příběhy, protože mi připomínají sebe samou před pár lety. Taky jsem začínala s podnikáním na mateřské. Ráda jsem šila, tak jsem dělala oblečení pro děti. Dneska mi přestává stačit montovaná hala od https://www.promohaly.cz/cenik-montovane-haly ve které máme sklad a dílny a přemýšlím, jak to rozjedu dál. Prakticky už nešiju, ale starám se o obchod a manažement. Takže když se chce, tak to jde. Přeji vám hodně štěstí s obchůdkem!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů