Co zabalit dětem do kufru? Tipy z e-shopu S dětmi v zádech.

zobrazeno 621×

Vložil(a): Michaela Novotná, 14. 6. 2023 21.01

Léto se pomalu blíží!

Děti jsou nedočkavé a těší se na prázdniny. Rodiče jsou pod tlakem, jak vybalancovat práci a zařídit vyžití pro děti, pokud se bavíme o těch školkou/školou povinných 😊. Není to jednoduché, co si budeme povídat 😊

Jednou jsem četla hezký příspěvek na sociálních sítích, že je k zamyšlení, jak je ve společnosti nastavené vnímaní dovolené. 2 měsíce prázdnin -> naplánuji dovolenou -> pojedu k moři, děti na tábor, pak nějaká kratší dovolená -> a je po všem. Není to škoda?

Asi každý jednotlivec, každá jednotlivá rodina, to vnímá jinak, má to nastavené ve svém životě jinak. A je to v pořádku.  Za mě a naši rodinu je opravdu důležitý „work-life balance“ (byť tento marketingový výraz bytostně nenávidím 😊) A to nejen v létě. A na to letošní se těším obzvlášť, naše první na Šumavě.

Tak ať už to každý máme jinak, někdo tu dovolenou směřuje opravdu jen na léto/prázdniny, někdo cestuje v průběhu roku, pojďme si to léto UŽÍT A PROŽÍT!

My vám v tom minimálně chceme pomoci tím, že do naší nabídky zařazujeme zboží/značky, které máme rádi a které jsou takovým našim „letním must have“ 😊

Bez čeho si tedy jako máma nedokážu představit léto?

  • V prvé řadě je to určitě tričko s UV ochranou. Na e-shopu máme lycrová trička s krátkým i dlouhým rukávem. Jejich obrovským benefitem je, že chrání před sluncem. Trička, která máme v nabídce, disponují UPF50+, které ochrání před UV faktorem i ty nejmenší. Za mě velkou výhodou je, že trička jsou prodyšná, pokožka může volně dýchat a zároveň odvádí vlhkost od těla. Takže pokud vaše děti milují řádění ve vodě, šnorchlování nebo jen třeba stavění hradů z písku, tahle lycrová trička jsou určitě dobrá volba.

 

  • Dětský neoprenový short – vhodný pro jakýkoliv vodní sport, u moře, rybníku ale je také vhodný do bazénu. Je super vybírat pro děti neopreny, které jsou tenké. My máme v nabídce neopren 3mm a pro děti je to dostačující ale zároveň funkční. Neopren je zahřeje, což je super benefit a také ochrání před UV zářením.

 

  • Boty do vody – pro mě po tričku s UV ochranou druhá nejpoužívanější věc v létě. Náš malý je vodník, vleze do každé vody, kterou potká, a byť je to takový malý „drsňák“ a kameny mu nevadí, boty do vody se snažím mít vždy s sebou. Výhodou bot Aqua Lung, které máme na e-shopu je, že mají speciální podrážku, která chrání před uklouznutím.

 

  • A v neposlední řadě – naše a Eliho milované pončo k vodě od NANUK Clothing. Je fakt boží. Velikosti jsou dělané tak, že s dětmi rostou – M: 2 – 5 let, L: 6 – 9 let. Děti menšího vzrůstu mají pončo pod kolena, ty větší cca do poloviny stehen. Náš syn je hubeňour, ale sedne mu skvěle. Co hodnotím fakt jako obrovské plus je materiál, vevnitř je pončo z kvalitní bavlny, takže neřeším ručník, a zvenku je použitý příjemný hebký polyester. Pončo má kapuci, takže osušíte i vlasy, neřešíte sluníčko, a ještě má super kapsu, kam se vejde opravdu hodně kamínků 😊

Takže ještě opalovák, dostatek tekutin, sluneční brýle, kšiltovka a můžeme jít k vodě, do hor, … 😊

Více info na našem e-shopu: https://www.sdetmivzadech.cz

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 23. 8. 2023, 8.19

U nás si děcka většinou takový ten základ sbalí sami. Starší tak už dívá do knižní databáze https://www.cbdb.cz/knihy aby si mohla vypůjčit knížky, je to velká knihomolka. No a mladší ta si většinou přibalí nějaké hračky. Já to pak jenom proberu, trochu zredukuji, ale jsou to holky šikovné, takže to docela zvládají.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů