Moje děti zase o rok starší

zobrazeno 1173×

Vložil(a): zdenka84, 23. 6. 2017 19.41

Letos je mému synovi už 7 let,uronila jsem slzu, protože to uteklo šíleně.Já stárnu a on roste. Kde je to moje malé krásné miminko. Na jeho oslavu jsem pozvala lidi, které má syn rád a se kterými chce slavit....Ať je to jak je to, chci své děti vychovávat k tomu, aby se vždy na takové významné události schazeli s těmi, které mají rádi a nezapoměli na takové události. Vidím na synovi jak je rad,že tu je jeho děda,praděda, prababička já a sestřička. Dárky dá stranou, ale každému vleze na klín, pomazlí se, pohraje si a je šťastný. Já jako matka jsem za tyto chvíle ráda, když vidím své dítě šťastné. Dcerka letos slavila své 2.narozeniny..ta z toho ještě nemá rozum ,ale i přes to dorazili členové rodiny-děda, prababí,praděda,bráška a já. Samozřejmě ,že obě děti mají výzdobu, balonky, dort se svíčkami, chlebíčky, tyčinky, brambůrky a další dobroty, nesmí chybět ani dětské šampaňské. Já jako malé dítě nic takového neměla a proto chci své děti vést jiným směrem, aby prostě dál slavili a scházeli se s těmi,kteří je mají rádi. Své narozeniny neslavím a ani nečekám nic od nikoho, protože jsem velká, ale pokud si někdo vzpomene, jsem moc ráda, že za to někomu ještě stojím:-) Zastavte se na chvilku a popřemýšlejte, zda je pro vaše dítka důležité, aby se scházeli s těmi, které mají rádi a i když se nic neslaví ať vědí jak je to důležité se sejít posedět, pohrát si , popovídat a udělat si fajn odpoledne

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (27 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 19. 12. 2023, 9.16

Hlavně je super, když naše děti slaví narozeniny mezi Vánocemi. Obě dvě. To je fakt pak docela sranda, jak to má člověk vypočítat, aby dostaly dárky, nebyly zklamané a tak dále. Jedna dcera letos dostane náramek strom života od https://www.tiniana.cz/naramek-strom-zivota-kristal/ tak se docela těším na její reakci. Mám takový pocit, že k těmto věcem má docela blízko. A kdyby ne, tak je to i tak pěkný šperk.

slavíme 4x za rok od dětí narozeniny

lucie25987, 5. 12. 2019, 14.22

Já mám také rodinné oslavy ráda. Sejde se vždy celá rodina, je hromada dobrého jídla, pití a hlavně pohody. Syn se narodil v červenci, takže děláme zahradní párty. Venku jsou ty oslavy mnohem lepší než doma. Děti se tak alespoň mnohem lépe zabaví. Letos jsme mu na oslavu půjčili ozvučení od https://rental.economic-service.cz/kategorie-produktu/zvuk/ , takže měli všichni o zábavu postaráno.

Žofinka

Žofinka, 20. 4. 2018, 6.37

Oslava narozenin je vždy dobrá příležitost k setkání

jitka46

jitka46, 8. 7. 2017, 19.36

Rodinné oslavy mám moc ráda

Minnie, 7. 7. 2017, 16.42

Taky děláme oslavy hlavně dcerám sobota je rodinná, přijdou k nám tchánovci, moje mamka, sestra s přítelem, babička a děda, teta,strejda a jejich dvojčata táta nejde jen pošle dárky a přijde jindy ptž kde je mamka, tam on nejde. Jeho boj. Navečer pak přijde moje nej kámoška kterou dcery milují jako další tetu. A v neděli mají oslavu že si pozvou kamarády.

nellys, 29. 6. 2017, 18.54

Že dětem přejem vše nejlepší. Je fajn,že se takhle scházíte. My jsme jak můj muž říká "slavicí rodina" slavíme společně s pro někoho širokou rodinou (pro mě jsou to ti nejbližší) každé narozeniny. Je nás opravdu dost a jak si někteří z nás nacházejí partnery tak nás přibývá. Aktuálně je nás 18. Třeba můj muž tohle vůbec neznal,u nich v rodině nejsou dobré vztahy. Ze začátku si nemohl zvyknout,že jsme pořád někde po návštěvách,teď už si to užívá jako my ostatní

Fuga

Fuga, 28. 6. 2017, 20.24

je to hezké, když se rodina sejde a to nejen na oslavy

Mygara

Mygara, 28. 6. 2017, 12.53

důležité je si oslavu užít, nezáleží na výzdobě, ale na lidech,kteří tu budou s námi

Kamila Pecharová, 25. 6. 2017, 22.41

Určitě je pro děti důležité, aby se jim uspořádala oslava a měli tam své blízké! Teď to právě zrovna řešíme, nebavíme se moc s mými rodiči, ale dětem babička chybí, takže to budeme muset nějak rouseknout..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů