Knihy kam se podíváš

zobrazeno 1155×

Vložil(a): zdenka84, 1. 3. 2017 9.47

Přemýšlela jsem ,co synovi k narozeninám,svatku a dalším takovým událostem.Hraček má hromadu, sportovně je omezený,omalovánky a další takové věci toho má hromadu. Tak mne napadlo mu k Vánocům koupit encyklopedii, takovou reakci jsem nečekala. Syn si vzal knihu a celý den si prohlížel a četl a byl nadšený z toho, co tam viděl. Tak jsem s ním začala probírat, zda by ho nebavilo něco co by našel v knihách.Do knihovny chodí a půjčuje si vesmír,dinosaury a historii.Tak  jsem začala hledat, kde nakoupit knihy, aby to nestálo majland a udělalo to radost. Prodejna Levné knihy mě překvapila velkým výběrem těch knih, které potřebuji.....lidské tělo, dinosauři, encyklopédie a další knihy, které má už syn doma a za pár korun. Takže u mne syn dostane knihu s tématem, které se učí ve škole nebo ho to zajímá a chce vědět víc. Jsem za to moc ráda, pořád lepší kniha než hry na tv a nebo PC, možná ,že k tomuto se dostaneme později,ale v knihách ho budu podporovat. U exmanžela a jeho rodiyn dostává super skvělé hračky od větnamců,což je doopravdy pecka, již někoikrát jsem mu říkala, ať zkusí koupit knihu a on že to je zbytečné, ztráta času a k čemu to bude... no slova inteligenta.Ale nic s tím neudělám, tak aspoň ode mne má to, co si přeje a co ho vzdělává a poznává nové věci. Teď se začínám poohlížet po nějaké knize o pohlavním životě,ale lépe stravitelnou pro tyto děti 1.stupně školy, protože ze školy nosí syn informace a myslím si, že já mu mohu něco vysvětlit, ale kniha mu to třeba upřesní. 

 

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (26 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 15. 7. 2023, 17.40

Levné knihy jsou super, ale je fakt mizerné, jak to podráží ceny jiných knihkupectví a hlavně samotné autory. Cenovka je lákavá, ale ta morální cena je fakt trisní. To je stejné, jako kdyby aukce současného umění prostě podrážely záměrně ceny autorům a malířům. To naštěstí moje oblíbená https://www.galerieubetlemskekaple.cz/aukce-a-soucasne-umeni/ nedělá a tak tam moc rád nakupuji.

levné knihy miluje mamka

Žofinka

Žofinka, 23. 4. 2018, 6.07

To je super, že jo podporujete v dobré věci

rodinka

rodinka, 19. 3. 2017, 22.14

Levne knihy mam taky moc rada .

Pavla T., 19. 3. 2017, 18.00

Můj syn má 2 roky a na Vánoce od strejdy dostal velkou knížku Zvířata na statku (Svojtka) se zvuky zvířat, je prostě super, je z ní nadšený ještě teď po 3 měsících.

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 21.13

U nás jedou teď leporela..

snany, 3. 3. 2017, 21.00

Knihy milujeme, nakupuji hlavně v Albatrosu a v nak. Svojtka.

Minnie, 2. 3. 2017, 13.06

Levné knihy máme kousek od bytu, často tam nakupuji . Nasbírala jsem tam všechny knížky Medvídka Pú.

LucieS

LucieS, 2. 3. 2017, 9.52

Děláte dobře, že mu knížky kupujete. Mám dcerku ještě malinkou, ale už se těším na to, až si spolu budeme listovat a číst v knížkách.

Fuga

Fuga, 2. 3. 2017, 8.05

knížky jsou zlatý standart, které nic nepřekoná

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů