Míša píše....Jak jsem přišel na svět...

zobrazeno 1328×

Vložil(a): Petra Schoberová, 14. 12. 2015 15.43

Chtěl bych vám říct, jak jsem přišel na svět :).. Jmenuji se Míša a 19.12 my bude sedm měsíců :)..

Vím, že maminka byla objednaná do porodnice, kde ji při vyšetření daly takovou škaredou věc, která mě hodně zlobila a nutila mě jít ven.. Ale moc se mi nechtělo..

Pár hodin maminku pěkně zlobilo bříško, ale za to mohla ta škaredá věc, já bych byl na ni hodný :).. Ještě že měla maminka u sebe i tatínka který ji byl velikou oporou.. :)... Pokud si to dobře pamatuji, bylo to někdy kolem poledne kdy jsem ucítil i já hrozné lupnutí a muj pelíšek začal téct ven, ale už byl hodně zelený,někdo říká že to bylo tím stresem co mi ta škaredá věc prováděla.. Nevím, ale vím že mi můj pelíšek ublížil... No..Maminku si zavolali na kontrolu a prý ok a že je málo otevřená (to vůůůbec nevím co znamená :) )... Nakonec maminku vzala porodní asistentka na sál,pořád do maminky něco píchaly..Bylo mi jí líto.. Nakonec přišel pan primář ještě s jedním škaredým pánem a ti začali maminku a mě moc zlobit.. Po mamince křičely at tlačí? Jeden ten škaredý pán mě tlačil přes maminčino bříško na zadeček a druhý mi dal první jakousik pumpu na hlavičku a nakonec mi ji scvakl něčím strašně studeným a hrozně to bolelo.. Pak už si nic nepamatuji... Až pak nějaké hadičky a že jsem nemohl dýchat, pořád na mě někdo sahal a maminka a tatínek nikde... Nakonec mě daly do velké skleněné boudy kde jsem byl uplně sám... Spoustu lidí kolem mě lítalo a maminka?? Tu jsem ani neviděl, jen mám pocit, než mě odvezly z toho škaredého místa že se mě maminka dotkla? Na ručičce? Víc nevím :(... Odvezly mě někam pryč, kde do mě jen píchali.. Ale byly tam kráásné sestřičky a paní doktorky, tam se mi líbilo :) maminka za mnou po pár dnech přijela a byla tam semnou dokud nás nepustili domu :).. Ted se moc snažím dělat ji radost, moc mě totiž miluje a já ji :)... Zbytek by vám povykládála spíše maminka, já jsem přece jen malé miminko a nevím co se dělo s maminkou :( protoze me odvezly pryc.....

Tímto bych chtěl všem maminkám co mají po porodu bolavé miminka a co si projdou tím (ale i bohužel horším) jak má maminka přeji hodně síly a hlavné zdravíčko a at vám vaše dětičky dělají jen radost!!

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (7 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 17. 5. 2018, 13.21

To nebylo moc radostné, Míšo

Mygara

Mygara, 2. 3. 2017, 14.03

krásně napsané, maminka i ty Míšo jste si užili

Fuga

Fuga, 30. 1. 2017, 8.06

je to krásně napsané z pohledu vašeho miminka

mckvak, 18. 1. 2016, 22.42

Drzim pesti Misko

Kristy Sim

Kristy Sim, 2. 1. 2016, 23.51

Míšo, jsi statečný chlapeček, hlavně, že jsi zdravý a už bude jen dobře =)

Minnie, 15. 12. 2015, 21.04

Ahoj Míšánku, to mi je líto, že jsi měl tak těžký start do života snad už bude jenom dobře.

Katka

Katka, 14. 12. 2015, 19.21

Se mnou byla v porodnici na pokoji maminka se zkaženou plodovou vodou a miminko z ní dlouho nemohli vytáhnout ani 2 doktoři. Celé 2 dny po porodu skučela bolestí, mimi skončilo na antibiotikách a pak ho ještě převáželi do jiné nemocnice, nevypadalo to s ním vůbec dobře. Tak hlavně, že u vás je vše v pořádku!

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions