Vyzkoušela jsem novou aplikaci Friends 24 od ČS

sledováno 1× zobrazeno 1691×

Vložil(a): caroline, 15. 9. 2016 11.24

Chci se tu s vámi podělit o můj dojem z nové aplikace Friends 24. Nejsem moc příznivcem stahování nových aplikací, ale tahle mě příjemně překvapila a usnadňuje mi život maminky :) Tak třeba pomůže i vám a budu ráda za vaše názory, jestli tomu tak je.

Jedná se o jednoduchou platební aplikaci od České spořitelny, která se hodí v situaci, kdy dlužíte kamarádce za oběd, musíte zaplatit za hlídání dětí chůvě, potřebujete zaplatit za zakoupené zboží v on-line bazaru... prostě potřebujete poslat někomu, koho znáte, menší obnos. Pokud jste klienty České spořitelny, můžete platbu uskutečnit přes novou aplikaci Friends 24.

Aplikaci jsem si dle instrukcí stáhla do svého chytrého mobilu, přihlásila se pomocí klientského čísla a hesla do klasického internetbankingu, nastavila si přístpový PIN  a zkouška placení mohla začít. Platby standartně provádím přes internetové bankovnictví Servis 24 v mobilu. Někdy to bývá poměrně zdlouhavá záležitost, zvláště, když nemám uložené číslo účtu příjemce v seznamu. S aplikací Friends 24 to pro mě bylo opravdu snazší a rychlejší, protože se poslání částky uskuteční během pár vteřin a navíc bez nutnosti znalosti čísla účtu příjemce! Stačí, když máte v telefonu uložený kontakt příjemce. Částku pak jednoduše odešlete například přes Whatsapp, email, Facebook, klasickou sms a další. Příjemci ihned přijde zpráva s unikátním odkazem, ve kterém si vyplní své číslo účtu a částka se mu připíše. Super co?

Také jsem ocenila možnost si zapsat platby do Dlužníčku. :)

Co je trochu škoda, že aplikace je omezena zasíláním částky maximálně 1.000 Kč. To by se ale mělo v budoucnu změnit.

Celkově tedy aplikaci Friends 24 hodnotím jako jednoduchou k pochopení a rozdohodně užitečnou, alespoň pro mě. Plateb sice neprovádím mnoho, ale i tak je pro mě přínosem. Pomáhá mi v případech, kdy nemám zrovna po ruce číslo účtu příjemce a musela bych tak číslo zjišťovat a pak zdlouhavě vypisovat nebo kopírovat do příkazu. Takto mi stačí jedno kliknutí na kontakt a je to. Šetřím čas a to je pro mě to nejcennější. 

Pokud budete i vy mít chuť si aplikaci stáhnout a vyzkoušet, zajímá mě, jak budete spokojené. Stáhnout se dá tady: https://www.friends24.cz/#/r a tady je video o aplikaci: https://www.youtube.com/watch?v=sloqXDmZVh0

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
2

Diskuze k této stránce (15 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 18. 9. 2023, 14.57

Pro mě to taky asi není. Raději by si mohli zaplatit někoho jako je https://www.pixelmate.cz/sluzby na vývoj aplikace na zakázku, aby měli trochu lepšího George. Protože v poslední době mi přijde, že to více nefunguje než třeba funguje. A když jsem nedávno potřebovala vybrat peníze a přeposlat si je, tak jsem si u toho málem rvala ze zoufalství vlasy.

taky bych tuto aplikaci nevyužila.

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2018, 11.36

Tak to mě neláká, nevyužila bych

baru86

baru86, 26. 5. 2017, 10.13

Šikovné, jen jestli se uživatelé zamyslí i nad zabezpečením nejen aplikace, ale i telefonu..

Mygara

Mygara, 22. 2. 2017, 18.26

je to šikovné, ale já nemám čs

Fuga

Fuga, 2. 2. 2017, 13.39

je to šikovné určitě v tom, že nemusíte znát číslo účtu, na tom totiž já vždy zkrachuji ,

Zuzka Čtvrtečková, 9. 10. 2016, 9.57

Aplikaci mám, ale používám ji jen, abych se koukla na zůstatek na účtu,je to rychlejší Já se nezadlužuju, ani kamarádce za oběd 3:-)

Blankasiro, 19. 9. 2016, 17.02

Když někomu půjčím peníze tak si to rozhodně pamatuji

Petra Schoberová, 23. 9. 2016, 13.40

napodobne

jitkamety

jitkamety, 29. 9. 2016, 15.26

asi tak..

Minnie, 17. 9. 2016, 10.47

Já bych to asi i využila, vše platím přes internetbanking, ale nejsem klientem Spořitelny, takže smůla

Týna

Týna, 16. 9. 2016, 11.14

Já jsem se o Friends 24 dozvěděla od kamarádky, když mi přišel mail, že mi posílá peníze za cvičení a že mám vyplnit číslo účtu a volala mi heslo. Takže jsem se nebála (věděla o tom a je to ČS, tak co?). Vyplnila jsem a šup, peníze rovnou na účtu. Za mě super služba, jen by mohla být i pro jiné účty než jen pro ČS.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů