Sekáčové oblečení pro děti???No a co:-)

zobrazeno 1608×

Vložil(a): zdenka84, 7. 9. 2017 17.12

Některé mne možná odsoudí,ale já si sekáče oblíbila.Najdu tam nevšední kousky jak pro sebe tak pro děti s jejich oblíbenými pohádkovými hrdiny a za pár korun,jsem na rodičovské dovolené a ještě šatit dvě děti do nového,kde bycc na to vzala.Toto řešení mi přišlo ideální i já sama tam chodím a za pár korun obléknu sebe. Jsou matky,které musí mít své děti od hlavy k patě ve značkovém až sportovní a nebo jiné značky a ještě se s tím chlubí na sociálních sítích ať se ostatní matky předvedou jak mají své děti ve značkovém. Já nikdy neměla nic značkového a žiju, to radši koupím dětěm hezké oblečení ze sekáče a dojdem si na zmrku než to drahé a budu ráda,že přežiju do dalšího měsíce. Asi každá máme na to jiný názor,ale nestydím se za to,jak moje děti chodí oblékané...sluší jim to,mají na sobě co si sami vybrali tak to neřeším:-)Jen škoda, že pomalu tyto obchody končí kvůli eet,že to prostě nedávají,takže nakonec zbyde ,že lidé budou kupovat buď drahé a nebo nějaké made in china oblečení. Věřím, že já nejsem jediná máma,která takto nakupuje a neřeší to. Spíše mne překvapila reakce v mém okolí,když někdo řekl ,,ty kupuješ věci v sekáči jo,, no fuj....jaký fuj.Koupím tam bundy pro děti a sebe,mikču,trička,svetr,žádné spodní prádlo vše doma vyperu vyžehlím a nikdy se nic nestalo. No tak říkám ,,pokud mi dáš na nové oblečení peníze ráda nakoupím,ale mám 2 děti takže to bude drahé,, protože někteří neuznávají ani takové ty levnější obchody jako je pepco a nebo kik. Ale je zajímavé vnímat ty různé reakce lidí a nakonec pak někdo přijde a řekne ,,jééé to je pěkný tričko,takový bych taky chtěla,, a když řeknu, že je ze sekáče vždy koukají. Takže se holky nebojte vyrazit do sekáčů a ulovit pěkné kousky :-)))

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
2

Diskuze k této stránce (55 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamila Nová, 30. 5. 2023, 8.59

Do sekáčů nechodím, ale nemám nic proti lidem, které v nich nakupují. Nedávno jsem objevila na internetových stránkách https://www.jkklett.cz/sukne/ různé sukně, které mi okamžitě padli do oka. Jejích jednoduchý a elegantní design mě oslovil, a tak jsem jednu koupila pro sebe a druhou pro moji dceru, jelikož máme podobný vkus a líbí se nám stejné oblečení.

vranovahan, 1. 12. 2022, 2.56

No a? Na sekáčích přece není nic špatného. Sama jsem právě v sekáči už kolikrát vychytala fakt super kousky. Někdy i prakticky nenošené. Ráda si ale čas od času koupím i něco nového. Hlavně třeba ze Zootu. Tam nakupuji celkem ráda. Částečně i proto, že se tam dají přes https://slevovykupon.net/ celkem často vychytat nějaké ty slevy.

milujici.teticka36, 22. 6. 2022, 8.35

Já bych to taky tak nehrotila. Staršímu už nakupuji ve velkoobchod oblečení https://www.xfer.cz/sluzby a taky si nestěžuje. Takové ty věci na zahradu tam v pohodě seženu a stojí to pár korun. Já to chápu, ono to vypadá hezky oblékat děti do značkové, ale kdo to má živit? A pak jsou samozřejmě fajn takové ty balíky nošeného oblečení, ale chce to spolehlivého prodejce a ne mamku, která se chce akorát zbavit nepořádku.

KvětinkaBegý, 10. 3. 2021, 13.33

Souhlasím s tebou. Sekáče jsou obzlášť pro malé děti super

taky z mamkou rády nakupujeme v sekáči

Macina Nováková, 25. 9. 2020, 21.24

Já si teda taky myslím, že na sekáčích není nic špatného. Když se narodila naše malá, tak se mi například povedlo spoustu věcí pro ni sehnat právě z druhé ruky. Je super, že dnes už je spousta dětských bazarů i na internetu. Jestli si vzpomínám, tak já hodně věcí našla třeba tady: https://detsky-bazar.biginzerce.cz/

slavuska

slavuska, 26. 1. 2019, 23.17

Běžné nakupuju v sekaci,proč utrácet za nový

Kamil Štrof, 26. 11. 2018, 20.56

Dobře se obléct můžeš i za pár korun, ono je jen potřeba vědět kam jít. Měli jste zkusit zajít třeba do nějakého sekáče, kde najdeš opravdu kvalitní oblečení. Já už dlouhá léta nakupuji přes https://www.onlinesekac.cz/ a naprostá spokojenost.

Marta1982, 24. 8. 2018, 9.24

taky tam občas nakupuji, ale taky nakupuji i v klasickem obchode, eshopu. Hlavne ted v období slev se dají pořídít pěkné kousky za par korun

Žofinka

Žofinka, 19. 4. 2018, 17.53

Přesně tak, no a co

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů