Jak jsme kupovali pračku :-D

zobrazeno 1226×

Vložil(a): Leňulka, 3. 3. 2017 20.11

Stěhovali jsme se do našeho prvního společného bydlení a jak to bývá museli jsme koupit potřebné spotřebiče. Sporák a nábytek základní tam byl takže na řadu přišla pračka. Ok poměřili jsme koupelnu a zjistili,že musíme mít slimku s otvíráním z boku jinak se nám tam nevleze kvůli dveřím. Tak jsme vyrazili, koukali jsme po několika obchodech ale buď nám nevyhovovala cena nebo rozměry apod. Pak jsme koukli co Globusu do oddělení elektra a zrovna měli přesně to co jsem chtěli a cena také celkem ok, tak jsme to šli s prodavačem domluvit. Prodavač byl vlasatý fousatý (snad nějaký hypík) a měl asi 2metry. Tak jsme to šli domluvit k tomu pultíku, který jsem měla po bradu :-D (mám 158cm) prodavač milý a ochotný, samý úsměv a povídá, že od zítra bude v akci za necelých 5tis. jj super bezva stejně jsme museli domluvit odvoz s tchánem do našeho auta by se nevlezla, tak by jsme tam stejně jeli pro ní druhý den. Že prý bezva,že mi jednu hned rezervuje a mám si druhý den dojet. Tak tam přijedem kouknem znovu na ní, na ní cedule obrovská, že akce 4500Kč supéééer, byla jsem nadšená, tak za prodavačem hned jdu k tomu pultíku, že jsem tam pro tu pračku. A on, že se všechny už prodali a že nejsou, na to mě chytil rapl, vytočená do běla jsem svým malým ukazovákem ťukala do toho vysokého pultíku co jsem měla po bradu a povídám tak to teda ne, vy jste mi slíbil rezervaci tak jsem tady a bez té pračky prostě domů nejedu. A on,že ho to mrzí a že bych si musela vzít leda ten vystavený kus. Na to povídám to je mě jedno a prostě bez té pračky neodjedu a hotovo. Ok tak jsem zaplatila on,že mi jí zabalí a sejdeme se vzadu u rampy kde nám jí dá. Tak čekáme vzadu a on se najednou vyřítí ze vrat na vozíku úpně novou originál balenou pračku, a že se moc omlouvá a že když jsem teda taková tak mi radši dá funglovku co měl schovanou pro nějakého kolegu. No ve mě to vařilo ještě cestou domů, dneska už se jen směju tomu jak manžel popisuje situaci kdy sotva vidím na ten pultík,prodavač proti mě vyšší o půl metru a ťukám tam tím prstem a vražedným pohledem nadávám tomu hypíkovi :-D :-D Je to už 6let dneska se tomu směju a tenkrát to ve mě fakt vřelo. Ponaučení - oni mají vše co chcete, jen to mají zašitý pro sebe nebo někoho známého když je to za bezva cenu. Neřádi, tak až půjdete koupit a bude první den akce a řeknou vám nejsou tak se nedejte :-)

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (24 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 11. 10. 2022, 9.59

Jo jo, tak to si dovedu představit. Já jsem zase jednou objednala ledničku, která byla ale nějak větší, než jsem si myslela. A manžel tam přijel s dodávkou a zjistil, že ji prostě nemá jak naložit. Lednička skoro 2,5 metru vysoká. Nevešla se ani do vrat na výdejně Mallu nebo kde to bylo. No, ještě že nám to kryla půjčka na bydlení od https://epujcka.cz/pujcka-na-bydleni/ a mohli jsme ji hlavně ještě ten samý den vrátit. Jen jsme pak měli peníze vražené ve dvou lednicích zároveň.

Jana Novotná, 30. 6. 2022, 10.37

Nedávno jsem se přestěhovala do nového bytu k mému příteli, kam bylo potřeba převést pračku a ostatní domácí spotřebiče. Kolega z práce mi poradil, že mi na https://pujcovnadodavekotrokovice.cz/ půjčí dodávku, jak velkou budu potřebovat. Takže jsme vybrali tu správnou, do které se vešly všechny věci z mého starého bytu a přestěhovali to.

MamcaNaPlnyUvazek, 21. 5. 2021, 22.04

Haha, tak to je opravdu vtipná příhoda, to my si na takové věci raději dáváme pozor, když jde o nějaké dražší domácí spotřebiče. Teď budeme řešit novou koupelnu, k tomu i novou pračku se sušičkou a raději jsme to nechali na http://www.pwinterier.cz , ti moc dobře ví, co dělají a vím, že se na ně mohu spoléhnout.

haha haha taky bych jsem se nedala

Romanka40, 27. 11. 2019, 5.10

Žofinka

Žofinka, 23. 4. 2018, 7.07

To jsou ty jejich čachry mahry

Tinka1993, 10. 12. 2017, 13.51

Úplne to chápem , aj ja som taká maličká 😀😀

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 11. 2017, 8.19

To je pěkné. Já si z globusu nechala pračku přivézt až domů 😊 a mela jsem štěstí že na vystavený poslední kus byla obr sleva 😁

Mildret, 7. 3. 2017, 22.13

Nehrála jste vy Bernartet v seriálu Teorie velkého třesku :-) Nevím proč ale úplně ji vidím

Minnie, 6. 3. 2017, 21.11

To muselo vypadat krásně ale efekt to mělo a to je hlavní.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů