Papírová aktovka na sladkosti

zobrazeno 414×

Vložil(a): vendy.z, 19. 7. 2016 20.08

Potřebujeme:

modrý papír A4
1 ks
modrý papír A5
1 ks
nůžky
1 ks
lepidlo
1 ks
fixy
1 balení

Návod:

1. Z modrého papíru formátu A4 složíme obálku tak, že přehneme téměř v půli a přilepíme k sobě volným koncem delší půlky (viz obrázek návodu č. 2)

2. Z takto vytvořené obálky uděláme sáček dle návodu na fotce č. 3. - Obálku si položíme otevřenou stranou nahoru, v půlce naznačíme ohyb do cca1/3 a uděláme jakoby vlaštovku (stříšku), rohy vrátíme nazpět a přehneme přes a složíme dno sáčku dle obrázku dále. Slepíme lepidlem.

3. Nyní uděláme okraje sáčku (aktovky) - obě podélné strany přehneme tak, abychom vytvořili stojící sáček dle obrázku fotky č. 4.

4. Vršek sáčku přehneme a upravíme nůžkami dokulata, dostřhneme dle ohybů, ohneme tři strany a jednu necháme na zavírání aktovky (viz fotka č. 5)

5. Z modrého papíru formátu A5 nastíháme podélně  tři proužky a jeden obdélník tak, jak je na fotce č. 6. a z proužků vyrobíme popruhy, držadlo a zavírání aktovky dle obrázku.

6. Dozdobíme dle fanzatie.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste návod, který jste hledali? Přidejte ho

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitkamety, 19. 7. 2016, 20.35

nejen pro maleho predskolaka super

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací