Krokodýlci z papíru

zobrazeno 177×

Vložil(a): vendy.z, 18. 7. 2016 21.31

Potřebujeme:

zelený papír
1 ks
bílý papír
1 ks
nůžky
1 ks
lepidlo
1 ks
fixy
1 balení

Viz návod:

1. Zelený papír formátu A4 si položíme na šířku. Přeložíme na půlky a další půlky a na půl - aby vzniklo 8 dílů, které podle ohybů rozstříháme. Dva pruhy necháme v původní délce, zbytek rozstřihneme v půli a jeden z těchto polovičných pruhů podélně rozstřihneme (nohy). Viz obr.

2. Všchny menší pruhy označené na obrázku jako "body" si dáme na hromádku (druhý obr.) a z nich vytvoříme lepením přes sebe tělo krokodýla podle návodu (3. obr.) - stejnou metodou jako se dělá vánoční řetěz (tělo je tak tvořeno z 10 částí - viz 4. obrázek.)

3.Na konec těla připevníme ocas (jeden z dlouhých pruhů) podle obrázku č.5. a zastřihneme do špičky.

4. Na druhý konec těla přilepíme hlavu (druhý dlouhý pruh zeleného papíru) - viz obr. č. 6. Tlamu vytvarujeme do špičky srolováním konců pruhů a dokreslíme nozdry

5. Úzké pruhy zeleného papíru označené "foot" (nohy) přehneme podélně a ohneme konce jako nohy (viz obr. č. 7). Nohy přilepíme k tělu a dokreslíme drápy.

6. Poslední široký kratší pruh označený "eyes" (oči) si přehneme vpůli a zastřihneme dokulata, aby konce tvořily oční. Přilepíme zespoda hlavy a konce ohneme směrem nahoru (viz obr. č. 8). Z bílého papíru vystřihneme kolečka a dokreslíme čárku jako oči a přilepíme na bulvy.

7. Z bílého papríu vystřihneme proužek na zuby a fixem namalujeme dvě vlnovky po celé délce. Přilepíme po vnitřku tlamy (obr. č. 9)

 

 

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste návod, který jste hledali? Přidejte ho

Diskuze k této stránce (2 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Itany, 19. 7. 2016, 19.58

Ti jsou suprovy:) krasne te mate:)

jitkamety, 19. 7. 2016, 12.24

Pekny

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací