Veletržní soutěž

zobrazeno 422×

Vložil(a): WernerDweight, 24. 3. 2018 17.30

VELETRH ONLINE

Už rok jsou věci jinak než bývaly. Objevil se virus, který nás všechny na dlouhý čas zavřel v našich domovech. Nemůžeme do dětských koutků, do kina, za nákupy ani za zábavou. Ale nám se už po vás tak stýská! Pamatujete, jak jsme se potkávali na veletrzích? Bylo milé vidět ty známé tváře vás, maminek, které jste s námi už léta. A stejně milé bylo poznat maminky nové, které se u nás stavily přebalit a nakojit nebo nakrmit své dítě, pohrát si v našem koutku. To je teď pasé. Proto jsme se rozhodly uspořádat pro vás alespoň takový VELETRH ONLINE. Celý týden vás budeme zásobovat články partnerů našeho webu se zajímavými tématy. Po celý týden máte také jedinečnou možnost získat slevy na nákup zboží vybraných partnerů. A samozřejmě nesmí chybět soutěž!

Pro vstup do soutěže použijte HESLO, které vám přijde do emailu po kliknutí na CHCI SLEVY na tomto odkazu. Pak si můžete vybrat dvě výhry, o které chcete soutěžit.

Soutěž probíhá od 3. 5. 2021 10:00 hod. do 10. 5. 2021 23:59 hod. Losování všech výher proběhne do 7 dnů od ukončení soutěže. Zúčastnit se může každý registrovaný uživatel. Pro odeslání výhry je nutné mít řádně vyplněný profil (včetně adresy a telefonu). Úplná pravidla soutěže najdete dole na této stránce.

 

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací