půjčka bez potvrzení o příjmu

zobrazeno 583×

Vložil(a): Jeanne zhanna, 19. 8. 2022 7.37

Kdo hlášku řekl: Jeanne zhanna, 09

Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 50 000 do 50 000 000 Kč pro všechny občany, kteří jsou schopni splácet včas bez protokolu. Úroková sazba je 2 % jednotná po dobu splácení, nemusíte ani chodit, protože vše proběhne online. Máme pro Vás to nejlepší řešení pro Vaši nelehkou finanční situaci. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně jeannezhanna12@seznam.cz

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 30. 8. 2022, 23.55

Toto téma teď hodně řeší manžel. Ten by si totiž potřeboval půjčit na modernizaci své firmy. Mimo jiné tam prý potřebuje koupit nové šroubové kompresory, viz https://www.kompresory-filtry-servis.cz/produkty/kompresory/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge Bohužel zrovna ty nejsou nejlevnější, takže jediný způsob, jak by to mohl zafinancovat je právě pomocí nějaké půjčky.

milujici.teticka36, 23. 8. 2022, 9.45

Nepočítejte s tím, že pro podnikatele existuje něco jako soukromá půjčka. My ve firmě si spravujeme dluhopisy přes systém Bondsys od https://www.preston-it.cz/bondsys/ a já to implementoval a já sám bych do takové půjčky nešel. To se prostě nevyplatí. Sice lákavý úrok, ale pokud je to oficiální nabídka, tak vám tam tak trochu chybí nějaké věci. Třeba RPSN. Ale já říkám, že pokud nejde o stavební investici, tak ať si firmy nepůjčují a raději investují a tvoří si pasivní příjem. Třeba skrz ty dluhopisy.

milujici.teticka36, 23. 8. 2022, 9.44

Nepočítejte s tím, že pro podnikatele existuje něco jako soukromá půjčka. My ve firmě si spravujeme dluhopisy přes systém Bondsys od https://preston-it.cz/bondsys/ a já to implementoval a já sám bych do takové půjčky nešel. To se prostě nevyplatí. Sice lákavý úrok, ale pokud je to oficiální nabídka, tak vám tam tak trochu chybí nějaké věci. Třeba RPSN. Ale já říkám, že pokud nejde o stavební investici, tak ať si firmy nepůjčují a raději investují a tvoří si pasivní příjem. Třeba skrz ty dluhopisy.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací