Máte osvědčený nějaký recept, který zabírá na prořezávající se zoubky?

zobrazeno 5831×

Vložil(a): Liskovyorisek, 28. 11. 2014 14.46

Ráda bych vyzkoušela něco přírodního, co by synovi ulevilo při prořezávání zoubků a zvolila bych nejraději něco, co už se někomu jinému osvědčilo. Synovi rostou zásadně zoubky najednou minimálně dva...ne-li běžně po čtveřicích...zkoušíme vše možné od chladítek, zmrzliny, kousání do všeho možného - nachlazená okurka, tvrdší chléb...ale i obklady, mazání atd....nic z toho nemá valný účinek...U staršího jsem tohle se zoubky nezažila...mladší má neustále i teploty, rýmu, průjem...zkontrolovaný od dr. vždy je

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 6.00

zase tak netrpěla, ale měla jsem gelík na dásničky

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 13.47

calgel a podobné gely, ale ani jednoho zuby nijak výrazně netrápily

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 17.27

Syn hodně kousal různá kousátka, ale chladivá nechtěl

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 10.32

asi takový normální průběh. Osobně jsem měla calgel, ale kamarádka používala úspěšně homeopatika

Minnie, 22. 3. 2016, 10.29

Nám pomáhal Nurofen a Calgel.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 18.12

Dávali jsme kousátka, malému taky lezly po vícero, min. po dvou. Horečku měl jen 2x to když se začaly prořezávat trojky.

Kristy Sim

Kristy Sim, 13. 10. 2015, 0.03

Dcerce se první zoubek vyklubal v 11 měsících a pak to jelo. Na to, že jií rostlo několik zubů vždy najednou, tak to zvládala skvěle. To, že byla mrzutá bylo to nejmenší a žádný extrém. Tekla ji ale často z toho očka. Nenapadlo mě to dávat do souvislosti se zoubky., ale známá mi říkala, že její dcery na to trpěly a u nás to samé. Jinak u nás hlavně pomáhala blízkost maminky, prso.

katerinaf, 20. 8. 2015, 10.07

Nám se osvědčili jantarové korálky, homeopatika a bylinkový- zoubkový olej od Karla Hadka.

DenisaC, 14. 1. 2015, 21.52

Pry je dobra zmrzla mrkvicka

Kamila Ottová Švrčková, 13. 1. 2015, 21.16

u nás problém nebyl, zuby oboum klukům rostly až po prvním roce života a jako by o tom nevěděli. Čištění bylo u nás hrou s básničkou..Jeden zoubek nahoře,jeden zoubek dole....zoubky,zoubky....

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů