Kouření

zobrazeno 3226×

Vložil(a): Cherrynka, 15. 1. 2017 9.20

Zajímalo by mě, jestli nějaká maminka přestala kouřit v těhotenství a jestli ano, jestli začala potom kouřit. Znám plno takových, které kouří i během těhotenství, kojení a taky když jdou po městě s kočárkem a u toho mají cigáro v ruce.. :( hrůz pohled!!! Já přestala kouřit ve třetím měsíci, absolutně mi to nechutnalo, chtělo se mi z toho zvracet. A nekouřím doteď :) Ani mě to neláká, zato nesnesu pach kuřáka. Je to pro mě hnus... :/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Oriesok, 4. 12. 2023, 21.17

Po porodu jsem přešla na elektronické cigarety. Hlavně kvůli smradu, protože normální cigarety zalezou do všeho (jako myslím do oblečení a tak), a nechtěla jsem, aby to mimčo muselo čichat. Teď jsem si hodně oblíbila jednorázové elektronické Venix s ovocnými příchutěmi, ta "pára" z toho vyloženě voní. A navíc teď až do 23. prosince mají akci s losy, ke každé cigaretě dostanete jeden a dá se na něj vyhrát až sto tisíc!

kristyrychla, 28. 3. 2023, 15.42

Nedovedu si představit v jaké životní situaci člověk musí být že by mu https://www.va-pax.cz/ vaporizer pax nechutnal a nedej bože se ještě vrátil ke klasickému tabáku. Podle mě je to nemoc když někdo kouří ty nechutné spartky a nebo jak se tomu neštěstí na Letné říká.

lucie25987, 7. 9. 2020, 13.03

Ono se to říká, že vyléčený kuřák je nejhorší . Že ten smrad z cigaret mu hrozně vadí . Já jsem před těhotenstvím kouřila jen tak symbolicky, takže mi nedělalo problém přestat a pak už jsem se ke kouření nevrátila. S manželem a kamarády si občas zapálíme vodní dýmku, ale to je také jen takové symbolické . Vodní dýmku jsme našli na https://www.testino.cz/vodni-dymky-test-recenze a jsem ráda, že ji máme, je to mnohem lepší než cigarety.

Macina Nováková, 23. 4. 2020, 22.47

Tyjo, tak to gratuluji. Mně se v těhotenství povedlo s kouřením přestat, ale pak jsem bohužel zase začala. Před pár měsíci jsem zase přestala a místo kouření začala "vapovat" Prý je to mnohem zdravější. Jen si teda asi budu muset brzy koupit lepší vaporizér, protože ten, co mám není nic moc. Hodně se mi líbí tento: https://www.va-pax.cz/paxvaporizery/pax3/

Žofinka

Žofinka, 2. 12. 2017, 2.58

to jste dobrá, že jste to dokázala

jitkamety

jitkamety, 4. 7. 2017, 18.26

nekourila jsem ani pred tehotenstvim ani v tehotenstvi,nesnasim kdyz nekdo kouri ten smrad..se mi dela šoufl

Cherrynka, 4. 7. 2017, 21.39

Jojo, smard a taky to leze do peněz

Pavla T., 21. 6. 2017, 23.01

Kouřit jsem přestala okamžitě po zjištění že jsem těhotná, nestalo to ani moc přemáhání, prostě mi to přišlo přirozené. Když už jsem pak přestala kojit zkusila jsem si zapálit a světě div se tu cigaretu sem nedokouřila. Myslím že už nikdy nezačnu.

Cherrynka, 22. 6. 2017, 10.12

No u mě dopadlo zvláštně.. nechápu to doted, jak to moje tělo udělalo, aby se mi z cigaret navalovalo

MarieLetna, 12. 5. 2017, 14.03

Já osobně jsem kouřila už před těhotenstvím elektronickou cigaretu a myslím si, že z té jde mnohem lépe přestat uplně, než z normálních. Vím, že jsem se trápila když jsem s normálníma končila, je to prostě hnusná závislost, ještě jsem kvůli tomu přibrala, no ale to už je dávno Tu elektronickou se musím přiznat jsem si občas dala i při těhotenství, měla jsem uplně bez nikotinu od vapour 2, ale vím, že i tak to dobře není. Skončila jsem sní někdy kolem 4 měsíce a abych řekla pravdu už jsem se k ní nevrátila. Mám ale třeba kamarádku která když se dozvěděla,že čekají miminko přestala ze dne na den a to byla na normálních cigaretách a ještě kouřila docela dost, celé těhotenství to vydržela, mala se jí narodila, kojila bohužel asi do 4 měsíce ani ne, protože měla nějaký zánět v prsu a začala zase kouřit a ted je teda jak fabrika… takže je to asi na té vůli maminky.

Cherrynka, 22. 6. 2017, 10.13

Já nekouřím ani ted a jsem ráda.. hodně peněz jsme ušetřila

Cherrynka, 4. 4. 2017, 21.20

Já přestala ve 3. měs a nezačala a přestala jsem z toho důvodu, že mi bylo z toho blbě a jedna cigareta mi chutnala jako dvacet vykouřených naráz, byl to hnus a nevím, čím to bylo. Asi miminko mi to dalo najevo už nekouřím přes rok a díky tomu mám v pokladničce víííííc peněz

Mygara

Mygara, 4. 4. 2017, 19.16

většinou znám maminky, které přestaly, ale pak zase začaly

Cherrynka, 4. 4. 2017, 21.21

Taky, taky... ale já nee

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů