Nedaří se mi otěhotnět

zobrazeno 339×

Vložil(a): AndulaK, 6. 5. 2023 13.28

Zdravím všechny, napíšete prosím po jak dlouhé době, když se mi nedaří otěhotnět se mám obrátit na odborníky?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jaja88, 14. 9. 2023, 12.36

My jsme takto podstupovali vyšetření a nakonec i umělko cca po 2,5 letech na klinice Stellart. Brali jsem to hodně uvolněně, ale když to nešlo už tak dlouho, tak jsme si řekli že je v něčem asi problém. Bohužel se zjistilo, že jsem neplodná, takže jsem se panem doktorem domluvily na umělém oplodnění s tím, že jsme tedy měli navíc i genetiku v průběhu těhotenství, abychom věděli zda bude vše v pořádku.

Sylvi18, 19. 9. 2023, 15.17

Ty brďo, to je teda hrozný. A povedlo se Vám to teda nakonec i přes to umělé? Muselo to být náročné...jak se přišlo na to že jste neplodná? Nebo jako nenapadlo Vás to třeba i dřív?

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.55

Nee vůbec ne, říkám my to nějak nehrotily. Ale ona je prý i nějaká doba, kdy se to nedaří, že se může jednat o neplodnost, tady to mají na stránkách myslím https://www.stellart-clinic.cz/o-neplodnosti/priciny-neplodnosti/. Já to tenkrát našla a na to konto jsem se tam objednala na vyšetření i s partnerem a následně na to jsme podstoupily IVF. A ano zadařilo se, měli jsme neskutečně profi péči a dozor. Opravdu co se týče doktorů a sestřiček nemohu říci špatného slova. Máme dceru, letos měla už 5 let.

Sylvi18, 26. 9. 2023, 12.15

Moc Vám gratuluju oboum! ❤️ Hlavně ať je malá v pořádku a zdravá a vy také. Má to smysl. Jsem za to opravdu ráda a děkuji i za ten odkaz. V produktivním věku sice jsem, ale nám se nedaří už přes rok. Proběhly i dva potraty. Takže se tam zkusím objednat taky na vyšetření.

Endulina22, 8. 5. 2023, 22.24

Já určitě doporučím obrátit se na odborníky. Mojí švagrové se taky dlouho nedařilo, pak šla na doporučení na kliniku IVF Zlín a tam jí pomohli - teď mají s bráchou 2 letého prcka.

AndulaK, 10. 5. 2023, 22.39

Moc děkuji za komentář Dívala jsem se na recenze a mají je fakt dobré, takže je určitě s manželem na ně obrátíme. Ještě mi prosím napište, jestli je potřeba nějaké doporučení.

Endulina22, 14. 5. 2023, 10.18

Doporučení nepotřebujete, stačí si domluvit konzultaci, oni si Vám vyšetří a pak navrhnou řešení. Navíc pokud by se Vám otěhotnět po IVF napoprvé nepodařilo, tak pokud u nich podstoupíte IVF podruhé, zdarma nabídnou speciální médium EmbryoGlue díky kterému se šance na otěhotnění výrazně zvyšuje. Tady najdete víc informací www.ivf-zlin.cz

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů