Kaloricke tabulky

zobrazeno 5912×

Vložil(a): dadinkamaminka, 17. 6. 2017 9.45

Ahoj maminy. Mate některá z vás zkušenost s aplikaci kaloricke tabulky? Jde o to, ze tato aplikace mi vypocitala můj bazalni metabolismus cca 7500 kj ( energie, kterou tělo spotřebuje na zajištění životních funkci a kdyz nic neděláte) a denní příjem cca 5700 kj. Nezdá se vám to málo ? Jiné stránky mi vypocitaly neco málo přes 9000 kj. Uz se v tom všem nějak ztrácím.Tyden se snažím to dodržovat, tak me prave zajímají Aše připadne zkusennosti. Předem moc děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana Navrátilová, 27. 5. 2021, 21.56

Já zas nechápu, jak si může někdo při hubnutí počítat kalorie. To by mi připadalo strašně stresující a hlavně časově náročné. Já si jdu radši ven zaběhat, nebo se projet na kole. To je rozhodně lépe strávený čas. Co se úpravy jídelníčku týče, tak jsem zastánce toho, že se má jíst všechno, ale v rozumné míře. S přítelem jsme si koupili na cvičení skvělého pomocníka - fitness náramek Xiaomi Mi Band 6, akorát nám nedošlo, že jsou oba stejné, takže si je budeme plést. Koupila jsem si k němu proto růžový řemínek z https://www.mibandshop.cz/xiaomi-mi-band-6/ , takže teď už na víme, čí je který a počítáme si s ním kroky, nebo kolik jsme toho ujeli na kole .

Gustawka, 14. 10. 2018, 20.26

nepoužívám aplikace tohoto typu

isykorka, 17. 2. 2018, 15.38

Je to celkem dobrá aplikace. Není to teda na zapisování napořád, protože to by z toho člověk cvokatěl,ale jako zjištění kolik toho vlastně člověk sní a z čeho se jeho strava skládá...dobrá je i možnost zapisovat si míry, váhy atd...a mít pak přehledy v tabulkách

Cinderella

Cinderella, 4. 7. 2017, 17.36

zkusila jsem i tuhle stránku, ale bez valného úspěchu, ale je dobré psát i alespoň nějakou dobu VŠE, co člověk sní a uvidí, kolik to má kcal...když si dám suchou rýži, člověk si řekne, po tom nemůžu přibrat, ale pak v KT se dozvím, že jsem vyčerpala poloviční dávku sacharidů na den, tak je to k uzoufání... KT nemohou fungovat na všechny univerzálně, protože každý člověk má jiný poměr, svalů, tuků, vody atd. v těle a jídelníček se stanovuje i podle toho.... dobrá rada o mé nutriční poradkyně je hlavně DOSTATEK VLÁKNINY A PITNÝ REŽIM 3 litry tekutin denně....nejlépe vlažná voda s citronem...bez toho prý hubnutí nepůjde...

vendy.z, 23. 6. 2017, 6.56

Já bych uvítala nějaký program, který počítá nutriční hodnoty potravin...i z receptů, nemáte někdo?

Leňulka, 21. 6. 2017, 13.08

neznám nepoužívám žádné aplikace

Mygara

Mygara, 21. 6. 2017, 6.26

já se podle toho nikdy neřídila, ale ta nižší hodnota se mi zdá nereálná

Fuga

Fuga, 20. 6. 2017, 16.51

já bych řekla spíše těch 9000

martinazab, 19. 6. 2017, 16.33

Taku aplikaciu ani nepoznam. Ale asi to mensie cislo by som si tipla.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 6. 2017, 9.27

Spíš bych tipla těch 9 000 ale jinak je lepší prostě jist rozumně. Omezit pečivo, vynechat cukr, dopoledne ovoce odpoledne zeleninu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů