Jak vypada vas jidelnicek hubnuti po porodu?

zobrazeno 1477×

Vložil(a): jitkamety, 12. 7. 2017 16.40

Maminky,chci se zeptat jaky jste meli nebo mate jidelnicek po porodu kdyz jste hubly?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dajikaaa, 29. 6. 2021, 10.02

Počkej, ta hraška je bezlepková? No, tak je ideálka. To přesně hledám. Jsem celiak, takže musím koupím Koukala jsem i na jiné jejich produkty. Je vše bezlepkové? I to koření? Nevíš?

Eliiika85, 28. 6. 2021, 10.42

Je to tak… Ale holky, docela mě zajímá… co takhle sladké pečení, vaření? Lze i tyto pokrmy připravit zdravě?

Soniiiciii, 26. 5. 2021, 19.17

Jo, to je super a rozumný přístup. Čím ale nahrazuješ mouku? Však ta je potřeba minimálně na zahušťování…

Alexx, 27. 5. 2021, 20.32

Jasný, to je pravda, ale jsou i zdravé alternativy. Já třeba používám na zahuštění http://hraska.cz/. Jednak je bezlepková, je plná vlákniny a je hlavně zdravá. Je vyrobená z loupaného hrachu, takže nenadýmá, Jako náhrada za mouku ideálka.

Alexx, 25. 5. 2021, 19.45

Ahoj holky, jako co se týká mýho hubnutí, tak nějak neblbnu. Tělo potřebuje čas… Nicméně ne, že bych nedělala vůbec nic. Snažím se jíst zdravě. Nepoužívám mouku, vynechávám pečivo, klasika. A ono to pomáhá… Pomalu, ale jistě jdou kila dolu

KarličkaKulička, 30. 11. 2017, 18.59

Absolutně nemám představu co vařit, klidně bych šla ido nějaké dety, ale vařit něco zvlášť sobě a zvlášť chlapovi je snad nereálne. Je nějaké jídlo, které bude pro ně tak nějak normální a zároveň to bude ok jíst i pro mě, když se snažím hubnout.

Maghinto-anne, 1. 12. 2017, 14.52

Mrkni na recepty po internetu, ráda vařím například podle světa zdaví, jinak snídaně a večeře si chystám jen pro sebe, obědy společné. Časem příjdeš na to jak to pěkně zkloubit, chce to jen zkoušet co bude fungovat a nebát se zeptat, jestli by to chtěli jíst.

Zarrin33, 27. 11. 2017, 17.12

Zkoušej to postupně jinak pitný režim je opravdu důležitý, takže snažit takto pít je super.

KarinaSmutna, 22. 11. 2017, 19.48

Zatím se mi upravit jídelníček mov nedaří, aspoŇ se teda snažím pít ty 2-3litry za den.

Marusk

Marusk, 22. 10. 2017, 10.18

Omezila jsem sladke, nejedla moc navecer, snazila se hybat.

Izabella16, 11. 9. 2017, 13.33

Ahojky, já se právě rozhoduji, že nějaký jídelák zkusím... nemám totiž diciplínu si nedat něco "jen tak". Tak jsem se inspirovala tady https://pruvodcevyzivou.cz/mame-pro-vas-dietni-jidelnicek-na-cely-tyden-i-s-jednotlivymi-recepty/ a pravda je, že už to tak beznadějně nevidím.. jsem zvědavá, jestli to dám aspoň měsíc. Jinak chodím k tomu běhat... ale na víc teď nějak nemám čas.

vendy.z, 9. 8. 2017, 7.32

Já hubla kojením

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů