Kočárek a autosedačka

zobrazeno 966×

Vložil(a): Bibiana, 9. 8. 2020 22.33

Dobrý večer, s jakou značkou kočárků a autosedaček pro novorozené miminko máte dobrou zkušenost? Co by jste mi doporučili?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla T., 30. 8. 2020, 22.45

Autosedačky máme Besafe a Joie. Naprostá spokojenost, orientovala jsem se podle testu ADAC. Kočárek jedině s velkými koly! Naš první byl Taco Acoustic, byl perfektní projel všechny terény a krásně houpal, pro třetí dceru jsme koupili sportovní XLander XRun. Ten je boži, bereme ho na hory a zdolal neskutečné terény!

naseivanka, 19. 8. 2020, 14.22

Ahoj Bibiano, já jsem autosedačku poprvé kupovala na https://www.biginzerce.cz Koupili jsme starší, protože jsme se v domácnosti a s rodiči shodli, že na bezpečnosti ztrácet nebude, vypadá krásně a nestála příliš peněz. Hlavně člověk podle mě nepotřebuje vyloženě všechno nové zboží. My třeba i elektroniku nakupuje výhradně zánovní.

Lela, 17. 8. 2020, 21.14

pro mě je ověřená značka cybex, mám autosedačku a teď jsem pořídila i sportovní kočárek, je to kvalitní značka, autosedačka bezpečná

Nikoll, 17. 8. 2020, 9.41

Vajíčko jsem měla Maxi Cosi, bezpečné na isofix, aby se jen nacvaklo, k tomu adaptér na kočárek, takže jsem nemusela tahat korbu. Kočárek Hartan a za mě super, mám ho schovaný kdyby náhodou, vypadá pořád jak nový

Saraá, 12. 8. 2020, 22.40

Dobrý večer, já jsem pořizovala kočárek i autosedačku značky Cybex a jsem moc spokojená. Značka je kvalitní a já bych neměnila. Vše mám z Dětského růžku.

Bibiana, 16. 8. 2020, 21.09

Zdravím, vložila by jste mi sem přesný odkaz prosím. Jakou přesně sedačku a kočárek máte?

Saraá, 23. 8. 2020, 14.18

Dobrý den, autosedačku máme tuto https://www.detskyruzek.cz/autosedacka-cybex-cloud-z-i-size a kočárek tento https://www.detskyruzek.cz/cybex-balios-s-lux-silver-carry-cot-s-magnolia-pink-2020. Vybírala jsem dlouho a myslím, že dobře - jsem moc spokojená.

Bibiana, 24. 8. 2020, 16.18

Zdravím, moc děkuji za doporučení, vše co jste mi doporučila, vypadá výborně. Hlavně kočárek se mi líbí, ten jsem si už objednala

Janna, 12. 8. 2020, 12.34

Vajicko je celkem jedno jake - vsechny jsou ok. A kocarek bych dnes uz koupila z druhe ruky nejaky kvalitni, treba nemecky. Mela jsem novy z kamenne prodejny, ale polsky a uz bych do nej v zivote nesla (Milu Kids).

Pavla T., 30. 8. 2020, 22.49

To nemáte pravdu, že jsou všechny vaničky stejné. Já měla ke kočárku Taco vajíčko a bylo nic moc, kamarádky cybex bylo o hodně hlubší a vypolstrovanějši... Kvalita úplně někde jinde

Teryk92, 11. 8. 2020, 7.52

Sedačku do auta jsme měli maxi cosi. Jak už se tu psalo, dá se přidělat i na kočárek. Kočárek Niordi fjordy. Je pro prcka prostorný a pro nás dostatečně vysoký.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 8. 2020, 16.41

Já měla maxi cosi autosedačka je bezpečná a dá se dát do konstrukce kočárku což je fajn když je narychlo potřeba tak se nemusí tahat celý kočár

V007A, 10. 8. 2020, 11.18

My máme Junama Impulse. Trojkombinaci. A pak jsme měli sedačku Romer.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů