První kaše

zobrazeno 769×

Vložil(a): MalirkaV, 18. 11. 2022 12.32

Maminky, napíšete jaké první kaše pro synka koupit? Nevím jestli koupit mléčnou nebo nemléčnou kaši, poradíte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andromeda33, 22. 3. 2023, 19.28

Ahoj, mám 5 měsíční dceru a v noci se mi docela často budí. Ještě plně kojím, ale mám pocit, že už jí to kojení nestačí. Myslíte, že mám začít dávat na noc třeba kašičky?

Lednice1, 26. 3. 2023, 13.13

Tak já bych klidně vyzkoušela, mě se syn hodně často budil a jakmile jsme zařadili kašičku, tak celou noc spinká.

Andromeda33, 2. 4. 2023, 18.17

A jakou kaši jsi zvolila? Vím, že jsou na trhu různé druhy, ale zatím žánou nemám vyzkoušenou....

Lednice1, 3. 4. 2023, 20.28

Tím, že jsem neměla možnost kojit, tak jsem mu dávala UM Colvia a teď mu od nichá dávám i kašičky, prvně jsem mu dávala mléčnou rýžovou kaši bez příchutě a teď jsme zkusily i s příchutí jablka a obě mu moc chutnají. Tady přidávám odkaz kde jsou kaše i umělé mléka. https://www.colvia.cz/mlecna-vyziva/

Fuga

Fuga, 6. 12. 2022, 9.06

pokud nechcete odstříkávat mléko, tak doporučuji mléčnou a od Nutrilonu první kaši

Gitaa, 20. 11. 2022, 22.42

Mrkněte na kaše od Sunaru - mají jich hodně a s různými příchutěmi. Jako první kaši doporučím tuto rýžovou https://www.mall.cz/detske-nemlecne-kase/sunar-prvni-kase-ryzova-nemlecna-3x-220-g Je určená pro ty nejmenší a je lehce stravitelná a přitom dobře zasytí.

Calliopka, 23. 11. 2022, 22.36

Holky, taky kupuju kaše od Sunaru. Mě vyhovuje, že mají jednoduchou přípravu, synovi kaše moc chutnají a spinká po nich celou noc.

Martina90, 25. 11. 2022, 15.13

Taky se přidám - my toho od Sunaru kupujeme víc - kojenecké mléko, křupky, ovocné kapsičky a samozřejmě kaše. Sunaru věřím, má dlouhou tradici, dbají na složení a vše mají bez barviv, aromat a konzervantů.

MalirkaV, 28. 11. 2022, 14.25

Holky díky, měly jste pravdu - mají fakt hodně druhů, určitě koupím tu doporučenou rýžovou kaši, snad bude synovi chutnat.

V007A, 19. 11. 2022, 16.20

Hlavně bez cukru a koukat na složení, dnes do toho rvou všechno.

Eliška Kozlova, 19. 11. 2022, 12.40

Nemléčné se připravují z odstrikaneho mateřského mléka, takze jsou pro děti stravitelnější. Nejlepší je začínat s takovými které nejsou moc ochucovane, ideální je naučit děti kaši k snídani, než před spaním, protože je mohou tlačit v bříšku. U mého syna na klidnější a delší spánek opravdu nezabíraly, spíš naopak. U nejmladšího jsem instantní už nedávala vůbec, po roce začal jíst klasickou krupicku s mlékem, jako starší sourozenci.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů