Příkrmy pro malé děti

zobrazeno 406×

Vložil(a): Dolinka, 21. 3. 2023 23.53

Zdravím všechny, maminky - napíšete, jestli ročním dětem vaříte nebo kupujete příkrmy? Jak to máte a jak to zvládáte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 8. 9. 2023, 17.13

Ja jsem byla nadsena, jak budu male varit a delat prikrmy. No a co myslite? Kupuju, asi jsem moc pohodlna, ale je to i tim, ze mam znamou doktorku. Ta mi rikala ze normy pro prikrmy pro deti jsou tak vysoke, ze ty potraviny v nich jsou opravdu top strop. Kolikrat v obchode nevite, kdo na to chmatal nebo ta zapomenete umyt. Dite zatim zije a pochutnava si Ja spis resim, nebo uz jsem tady nekde v diskuzi resila, jake pacholiky davate detem? Ja vim, ze cukr, ale nemyslim si ze ty detske pacholiky by diteti nejak extra ublizily. Dekuji.

sarkanova3333, 11. 9. 2023, 12.40

Esterko, já bych to tolik nehrotila a dala prostě to, na co má chuť.. tím nemyslím nutellu nebo něco.. U nás jede nejvíc Bobík, takže klasika Jedno dítě mi na něm vyrostlo, tak nevidím důvod, proč ho nedávat i druhému.

V007A, 25. 3. 2023, 15.10

Příkrmy jsem vařila, zvládala to. Lze navařit více a zavařit si to.

Bibiana, 23. 3. 2023, 23.33

Já teda příkrmy zatím jen kupuju. Časem se chystám začít vařit, ale teď na to nemám vůbec čas. Kupuju skleničky od Sunaru, ty malé chutnají nejvíc.

Machacovavendula, 26. 3. 2023, 10.23

Mám to stějně Nestíhám vařit a kupuju příkrmy. Ale musím napsat, že dnes jsou příkrmy výborné - taky kupuju skleničky od Sunaru, ty jsou v BIO kvalitě a moc chutné. V podstatě jsou lepší než to, co doma sama uvaříte.

Bouskovka, 28. 3. 2023, 23.17

Holky, taky se přidávám - Sunar má ty nejlepší příkrmy, najdete je tady www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=bio-detske-prikrmy

Dolinka, 30. 3. 2023, 22.11

Moc děkuji za upřímnost - úplně jsem si oddechla, že nejsem sama, kdo nevaří. Tyto příkrmy od Sunaru určitě koupím, díky za tip!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů