Prikrm

zobrazeno 1047×

Vložil(a): Martinne, 17. 9. 2016 7.42

Jak ji vase dite prvni prikrm? Davam pulrocnimu synkovi mrkvicku a zatim jen s nezajmem olizne lzicku a uz se otaci a nechce. Pocitam, ze to bude chvili trvat, nez si zvykne. Jak to maji vase deti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andrhand, 2. 2. 2018, 21.26

Syn má 5 měsíců co mu dám do pusy sní já mám spíše problém že toho ji až moc protože kdybych mu uvařila kýbl on to snad sni máme prostě žrouta od malička 😁 když mu bylo 1,5 měsíce už mi vypil 150 ml mléka když jsem mu dala min řval jako blázen

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 7.15

většinou to u dětí je tak, ale na imunitu to stačí .-)

Fuga

Fuga, 7. 1. 2017, 23.36

naši se na příkrm ze začátku vůbec netvářili, u druhého jsem měla strach, že nepochopil, co je lžička. a teď opravdu sežere, na co přijde

Minnie, 2. 12. 2016, 11.24

Starší dcera mrkvičku ani jinou zeleninu prskala, teprve až když jsme přidala maso tak začala jíst a vydrželo jí to dodnes, je masová královna (to sama o sobě říká) . u mladší nebyl problém tak mi hned napoprvé zblajzla půl misky ta snědla vždycky všechno.

kajca, 18. 9. 2016, 20.11

Dcérka dost bojovala s príkrmom,veeelmi dlho len ochutnávala,chcela len moje mlieko,teraz celkom pekne papá(teda oproti jej starsiemu bratovi),rada ochutnáva nové jedlá.

vendy.z, 18. 9. 2016, 16.04

Dělala jsem nejdřív také mrkvičku, pak s bramborem, pak jinou zeleninu, pak směsi...

klarike1

klarike1, 17. 9. 2016, 22.18

Tak my jsme začali také mrkvičkou, ale nikdy toho nesnědla moc. Ze začátku 2-3 lžičky, dnes je jí 2,5 roku a někdy toho nesní o moc víc.. Ale odmala má moc ráda polévky. Každopádně jsme do cca 1 roku byli víceméně na mléku.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 9. 2016, 21.59

O prvních příkrmech jsem psala zde http://www.promaminky.cz/clanky/prvni-zeleninka-a-ovoce-prvni-masicko-82/domaci-detske-prikrmy-do-jednoho-roku-veku-389 jinak syn se pořádně rozjedl až skoro v roce, určitě nemá cenu mu to nutit násilím

Kamila Pecharová, 17. 9. 2016, 20.12

Každé dítě je jiné.. První syn do osmého měsíce příkrmy úplně bojkotoval (až potom mi přišlo, že začal vnímat, že jíme my) a druhý syn jí celou porci zeleniny a posléze ovoce na třetí pokus, tzn. třetí den zkoušení.. Ale ten je zase hodně vnímavý, miluje staršího syna a má v něm vzor

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 9. 2016, 22.00

Syn také začal jíst pořádně až když zjistil, že jíme také a od té doby chce jíst s námi

snany, 17. 9. 2016, 19.35

U nás bez problémů, dětem chutnala hned první lžička, samozřejmě poprvé trochu šok- co to je a jak se to tou "divnou věcí" (lžičkou) jí. Všechno chce čas, nenutit, to půjde

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 9. 2016, 22.00

Také jsem syna nenutila, on prostě chtěl prso a ne nějakou lžičku

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů