BLW příkrmová metoda

zobrazeno 4271×

Vložil(a): Sabaha, 4. 11. 2016 9.53

Dobrý den maminky, zkoušíte některá přikrmovat miminko formou BLW (baby led weaning)? Kdy jste začaly a jaký z toho máte pocit?Díky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Stramis, 2. 8. 2017, 10.09

Praktikuji to už u druhého dítěte. Druhý prcek má teď půl roku, tak dostává do ruky kousky ovoce a zeleniny. První dcerka má 3,5 roku, taky jedla sama úplně od začátku. Sní v podstatě cokoliv (nechce jenom lečo 😉), miluje zeleninu, nedávno si několikrát přidala zelené fazolky, které si namacela v kvetakovem pyre. Na to jsem teda docela koukala, byly k tomu i masové kuličky a nečekala jsem, že dá přednost zelenině. 😊 A taky ráda zkouši nová jídla, kdykoliv je možnost, tak něco ochutna. Občas rekne, že jí to nechutná, ale to mi přijde normální. Těžko říct, jestli tohle všechno souvisí s BLW, ale kamarádka, která tuhle metodu v ČR poměrně aktivně propaguje, mi říkala, že tohle je u takhle prikrmovanych dětí běžné.

Sabaha, 8. 8. 2017, 16.08

Já můžu po více jak půl roce BLW a sem tam něco na lžičku konstatovat, že můj malý se nebrání ochutnávání, někdy jí více, někdy méně. Ale moc dobře ví, co chce. Např. když vidí své oblíbené ovoce, je jak utržený ze řetězu:-) U dětí, které vyrostly na pyré si to v 1 roce moc nedovedu představit. Navíc, jak jí u stolu od malička s námi, tak si v 9m vyžádal svou lžičku a teď v jednom roce zvládne docela obstojně jíst.Myslím, že je to fakt super příkrmová metoda:-)

Blankasiro, 11. 6. 2017, 14.48

Tak to jsem praktikovala aniž bych věděla že se tomu tak říká

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 10.28

já jsem to nezkoušela, když byly děti tak malé, tak o tom ani nic nepsali. Jen až byly větší

darzanka, 13. 4. 2017, 10.37

Zkoušela jsem to poté, co mi dcera moc nechtěla jíst příkrmy. Byla jsem z toho nešťastná, tak jsem se pak rozhodla zkusit to jinak. Sice mi toho pořád snědla malinko, ale měla jsem alespoň dobrý pocit z toho, že nejí, protože to do ní láduju, ale protože sama chce. A doteď jí nejraději rukama a sama, což např. u rýže je vážně zážitek:).

misalla, 16. 2. 2017, 16.11

Hledala jsem si nejake informace a vypada to zajimave

Sabaha, 16. 2. 2017, 19.10

Začala jsem tak malého přikrmovat a je to super:-)Můžeme jíst společně. Já se najím docela v klidu a on také něco pojídá. Například cokoli zeleného ho neláká, tak to odsune stranou, ale oranžová, červená, to je hit:-)

Janako

Janako, 3. 4. 2017, 14.16

Slyším o tom poprvé. Zní to zajímavě. Jak se tímto způsobem ji např. maso?

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 1. 2017, 21.01

O tom sem jeste neslysela, nekdy to zkusim az bude prcek papat

Čertice, 22. 11. 2016, 21.51

Dozvěděla jsem se o tom až tady a jsem z toho nadšená Malému je 5 měsíců, tak za měsíc to zkusíme

Sabaha, 23. 11. 2016, 9.50

jsme na tom stejně Čtu teď knížku "Vím, co mi chutná" o této metodě. Je to hezky vysvětlené a jsou tam dobré tipy. A pak je zajímavá stránka na netu - jídlo do tlapky http://www.jidlodotlapky.cz

Fuga

Fuga, 13. 11. 2016, 9.24

také neznám, ale podle reakcí už vím, o co jde. řekla bych zkusit,ale až u většího dítka, to kuckání je vážně hrozně stresující

Kamila Pecharová, 4. 11. 2016, 22.22

U prvního syna minimálně a teď u druhého celkem často, protože jak vidí něco u bráchy, musí to mít, takže dávám! Jen z případného kuckání mám občas strach a pokud se tak stane, volám hystericky (většinou zbytečně, protože si malý poradí sám) manžela

Sooňaa, 4. 11. 2016, 21.53

Aha uz vim co to je,davala jsem I kousek mrkve do ruky okusovala a v pohode

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů