Přibírání na váze u dětí

zobrazeno 1258×

Vložil(a): Lidka5, 10. 4. 2020 12.04

Dobrý den, dcerka má 11. měsíců a je hodně hubeňoučká, poradíte, co dávat, aby trošinky nabrala? Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

louskacek2, 2. 5. 2020, 11.54

Já pokud není ve stavu podvýživy bych neřešila. Hodně hraje genetika. Nevykrmovaka bych cíleně. Normální zdravá strava a odpovídající porce. A vůbec bych nedala na názory cizích...ty jsi matka sama víš co jí. Pokud ji přiměřeně... neřeš.

Nina30, 24. 4. 2020, 18.40

Dobrý den, myslím, že to doporučení - dávat kvalitní smetanové krémy je super! My domů kupujeme Bobíky, neobsahují éčka ani konzervanty a jsou výborné. Kupuju tady https://www.rohlik.cz/hledat/bob%C3%ADk?companyId=1.

Nikoll, 14. 4. 2020, 8.45

Dcera je taky hodně hubená, ale jí dost je zdravá, nemá žádné problémy tak to neřeším

jitkamety

jitkamety, 13. 4. 2020, 13.22

Dcera je taky hodne hubenoucka, pokud je zdrava tak bych to nejak moc nehrotila

Markéeta, 12. 4. 2020, 16.44

Dobrý den, pokud je jinak zdravá, taky bych to nějak výrazně neřešila. Jen můžete třeba přidat na svačinky kvalitní smetanové krémy, ty by mohly pomoct, aby dítko trošinku přibralo.

Lidka5, 16. 4. 2020, 20.16

A jaké smetanové krémy kupujete prosím? Taky mě to napadlo. Dcerka zdravá je, jen naposledy, když jsme byli u obvoďačky, tak nám doporučovala, aby jsme dávali i něco výživnějšího, aby tak kilo dvě přibrala.

Markéeta, 18. 4. 2020, 9.57

U nás doma je oblíbený Bobík, baští ho jak děti, tak i my dospěláci Neobsahuje éčka ani konzervanty, což už dneska není moc běžné, tak jsem za Bobíky ráda.

Minnie, 12. 4. 2020, 12.10

Můj dvouletý syn je ohromný jedlík, sní vše, nevybírá. A stejně má ve 2 letech 9 kg. On je hodně akční a vše vyběhá zatím bych to neřešila. Každé dítě je jiné. Naše prostřední byla totální nejedlík, pravý opak syna, ve 4 letech 92 cm a s bídou 11 kg, rozjedla se až ve školce a teď má 13 kg. Je hubeňoučká. No a nejstarší dcera má zas sem tam špek, je jí 8, jí hodně, pohyb má až až a stejně. Má úplně jinou stavbu těla než sourozenci.

Minnie, 12. 4. 2020, 12.10

Můj dvouletý syn je ohromný jedlík, sní vše, nevybírá. A stejně má ve 2 letech 9 kg. On je hodně akční a vše vyběhá zatím bych to neřešila. Každé dítě je jiné. Naše prostřední byla totální nejedlík, pravý opak syna, ve 4 letech 92 cm a s bídou 11 kg, rozjedla se až ve školce a teď má 13 kg. Je hubeňoučká. No a nejstarší dcera má zas sem tam špek, je jí 8, jí hodně, pohyb má až až a stejně. Má úplně jinou stavbu těla než sourozenci.

zuzkagodarova, 11. 4. 2020, 22.49

11 mesacna uz papa normalne v ramci moznosti a pokial sa naje, tak by som to neriesila

L.janicka.l

L.janicka.l, 11. 4. 2020, 21.23

Pokud papa a roste tak bych to neresila. Kazdy je jiny a nemuze se nikdo ridit tabulkou, ze v tomto mesici ma vazit tolik

Lenička, 10. 4. 2020, 21.45

To že malá je hubená to nevadí hlavně jestli je zdravá.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů