Teplo, horko, vedro?

zobrazeno 335×

Vložil(a): Iveta Záborcová, 6. 7. 2015 15.08

Maminky co dáváte dětem v takovém horku? Mám 1,5 roční holčičku a nemohu do ni téměř nic dostat, nad vším ohrnuje nosánek. Není ani tak moc veliký jedlík, ale teď v tom teple do ní opravdu nemohu nic dostat. Pije mi dost, ale to jídlo. Máte také někdo takový problém?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 9. 2017, 15.01

ono jí to neublíží, zkuste jí pořád nabízet pití a že nechce jídlo, s tím se netrapte, každý v horku méně jí

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 13.42

v horku je normální, že lidi všeobecně méně jedí, je na to uzpůsobený metabolismus, tak se tím netrapte a zkuste nějaké jídlo, které osvěží (ovoce mě napadá)

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 11.40

Syn v horku pořád jen pil a také mu to neuškodilo, sem tam zeleninku a ovoce

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.01

Přesně tak, když je vedro, je hlavní, že pije.

benca, 15. 8. 2015, 6.58

Malinka dobre papa aj v tomto teple, ale pije malo , tak jej musime davat, aby pila castejsie

Jana V., 7. 7. 2015, 13.42

Nyní to je hlavně voda a ovoce ... melouny, okurky, jablíčka ... Děti i dospělí obecně nemají v tomto vedru takovou chuť k jídlu.

JanaH, 7. 7. 2015, 8.23

Starší (bude mít 3 roky) v těch vedrech taky jí míň než obvykle. Jen ovoce by mohl jíst po kilech - meloun, maliny, jahody.. Mladší (9 měsíců) jí normálně, ten je spíš z toho horka protivný a uřvaný. Důležité je, že vám dcerka pije, uvidíte, že až přejdou ty největší horka, s jídlem se to zase upraví.

Estrela113, 6. 7. 2015, 22.09

Děti jedí celkem normálně, oba. Na oběd je to slabší, ale vlažnou polévku vždy dají a na večer pak mají oběd. Snídají také normálně. Jsou holt žraví po mamince.

dasza, 6. 7. 2015, 19.33

Nic co nechce... Nechavam to na ni...dneska nemela krom jednoho kojeni a par krupek nic..

Katka, 6. 7. 2015, 15.50

No hlavně že pije, já taky nemám v horku velkou chuť k jídlu. Však ona vyhládne a zase se nají

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací