Teplo, horko, vedro?

zobrazeno 1180×

Vložil(a): Iveta Záborcová, 6. 7. 2015 15.08

Maminky co dáváte dětem v takovém horku? Mám 1,5 roční holčičku a nemohu do ni téměř nic dostat, nad vším ohrnuje nosánek. Není ani tak moc veliký jedlík, ale teď v tom teple do ní opravdu nemohu nic dostat. Pije mi dost, ale to jídlo. Máte také někdo takový problém?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 12. 8. 2020, 21.08

Ahoj, hlavně aby pila. To je nejdůležitější. Zkus koupit meloun, okurku, rajče. Je v nich hodně vody a trochu se toho také nají . Já s dcerou v těchto vedrech ani ven nechodím. Koupili jsme si nástěnnou klimatizaci z obchodu Vzdušín https://www.vzdusin.cz/nastenne-split-klimatizace , tak jsme doma, kde je příjemně a ven chodíme jen ráno a navečer.

ivanka386, 4. 8. 2020, 22.01

My nemáme moc rádi také horko a ani dusno. Shodou okolností manžel pročítal nedávno nějakou recenzi na různé odvlhčovače (tuším, že to bylo tady https://www.testino.cz/odvlhcovace-vzduchu , ale nevím) a od té doby, co jsme si jeden takový odvlhčovač pořídili, nám malá zase jí, jak má

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 10.24

v horku nechce ani dospělý moc jíst, tak ji nenuťte a zkuste třeba ovoce apod.

Mygara

Mygara, 5. 9. 2017, 15.01

ono jí to neublíží, zkuste jí pořád nabízet pití a že nechce jídlo, s tím se netrapte, každý v horku méně jí

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 13.42

v horku je normální, že lidi všeobecně méně jedí, je na to uzpůsobený metabolismus, tak se tím netrapte a zkuste nějaké jídlo, které osvěží (ovoce mě napadá)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 11.40

Syn v horku pořád jen pil a také mu to neuškodilo, sem tam zeleninku a ovoce

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.01

Přesně tak, když je vedro, je hlavní, že pije.

benca, 15. 8. 2015, 6.58

Malinka dobre papa aj v tomto teple, ale pije malo , tak jej musime davat, aby pila castejsie

Jana V., 7. 7. 2015, 13.42

Nyní to je hlavně voda a ovoce ... melouny, okurky, jablíčka ... Děti i dospělí obecně nemají v tomto vedru takovou chuť k jídlu.

JanaH, 7. 7. 2015, 8.23

Starší (bude mít 3 roky) v těch vedrech taky jí míň než obvykle. Jen ovoce by mohl jíst po kilech - meloun, maliny, jahody.. Mladší (9 měsíců) jí normálně, ten je spíš z toho horka protivný a uřvaný. Důležité je, že vám dcerka pije, uvidíte, že až přejdou ty největší horka, s jídlem se to zase upraví.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů