Přesolene jidlo

zobrazeno 821×

Vložil(a): Zlata1, 8. 1. 2017 21.36

Myslíte si, že přesolene jidlo a plně česneku je dobré pro malé dítě??? Já tedy ne, bohužel mám tchýni, která hodně soli a všude do každého jídla strká česnek. Vzhledem k její povaze už jsem několikrát narazila na to, že když jsme ji upozornila, že vařit taková jídla malému dítěti, je nezdravé a mohla by i ublizit, tak se urazila. Za boha ji nemohu vysvětlit, že si nepřeji aby tolik solila jídlo, že se to pak nedá jíst. A ke všemu ten česnek. Já osobně s ním mám problémy a co potom malé dítě, když dává celou hlavu česneku do jídla. Už dvakrát se mi syn po jídle s česnekem poblinkal i když jsem upozorňovala, že by to jíst neměl, a co tchýně??? Urazila se a presto tak vaří dál. Nejraději bych přestala syna dávat k nim, jenže to bych pak měla doma peklo... Vůbec nevím jak dál protože taková jídla nejsou zdravá, když je toho nad míru............

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 15.00

to je tedy na pěst....

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 9.20

to je hrozné, ale pokud by tak pokračovala, tak jediná možnost je nenavštěvovat tchýni anebo vařit vlastní jídlo a ona se urazí tak jako tak

Kikinka30, 25. 3. 2017, 8.23

No asi bych vzdy vzala neco vlastniho,toto beni moc zdrave....

Martina1, 2. 2. 2017, 9.26

Tak ať se urazí, jde přece o zdraví vašeho dítěte! Měla by vás respektovat, protože to není její dítě, ale vaše...

vivianr, 15. 1. 2017, 18.46

Nemáte někoho v příbuzenstvu, kdo by se vás v tomhle zastal? Třeba by to vzala od někoho jiného.

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.16

Nosila bych ke tchýni vlastní jídlo pro dítě?

vivianr, 15. 1. 2017, 18.44

Jestli je paní urážlivá, tak vlastní jídlo jí dorazí

Zlata1, 2. 2. 2017, 16.48

Jo to je urážlivá a bohužel hodně, kolikrát ani nevíme proč se zase urazila aniž bychom cokoliv řekli. Často se stává, že jde někam do jiné místnosti pro něco a vrací se naštvaná, pak s nikým nemluví a nikdo neví proč. Už mi tím leze dost na nervy...

nikolava, 10. 1. 2017, 14.18

100% to není dobré... A úplně vám rozumím, taky mám takovou, kterou se hned urazí a za každou cenu má pravdu ona

Petra Schoberová, 10. 1. 2017, 12.55

určitě to není dobré ani pro dopělého.. asi bych radši vyvolala peklo než dítě dávat jí

Petra Önder (petrao)

petrao, 9. 1. 2017, 21.34

Taky si myslím, že to není dobré, ani pro dospělého já to tedy nesnesu

Aliisha

Aliisha, 9. 1. 2017, 21.19

Já bych k ní dítě nedala. Jde přeci o zdraví a to je to nejdůležitější.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů