Pecivo

zobrazeno 890×

Vložil(a): Janako, 23. 8. 2017 16.26

Mamky, nedavno se to tu natuklo, tak by me zajimalo, jak je to u vas. Jake pecivo povazujete za nejzdravejsi, nejvyzivnejsi ci nejlepsi pro sebe i pro sve deti?vim, ze lepek neni zadna vyhra, ale zase jsem nekde cetla, ze kdo neni bezlepkac, tak by lepek jist mel a ze pecivo drive obsahovalo mene lepku nez dnes...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 30. 4. 2021, 23.30

Ahojte, jestli stále sháníte nějakou stránku na kvalitní a dobré pečivo, tak vám nastoprocent musím doporučit tuto - https://www.vasepekarna.cz , protože odsud jsme začali brát pečivo docela dost nedávno a musím říct, že ta kvalita a cena je opravdu nepřekonatelná. Už nikdy pečivo z Tesca! Takže tak mno Dejte pak vědět.

Stellka, 27. 2. 2019, 0.22

já když už musím si dát pečivo tak si dám žitný chleba běžně s marmeládou(tou 100%)

Eliss95, 17. 10. 2018, 22.59

já nejradši celozrné pečivo, kdybych měla, tak asi vyhraje bageta, často si ji ještě potřu džemem od Relaxu(http://www.relax.cz/produkty/100-z-ovoce) at to má lepší chuť

isykorka, 17. 2. 2018, 15.22

Slyšela jsem pěknou hlášku, že není potřeba hledat problém tam, kde není...tzn. kdo může, ať lepek normálně jí, stejně tak s laktozou...samozřejmě není od věci dát si den na odlehčení...u nás frčí žitný chleba...

Marusk

Marusk, 22. 10. 2017, 10.09

Za nejzdravejsi je povazovano to celozrnne, nebo alespon zitne. Ale celozrnne bych nedavala diteti do tri let. Vybiram ho v kvalitnich pekarstvich.

Eliss95, 17. 10. 2018, 23.00

ještě na to jahodovej relax 100% džem a topovka

vaniilla, 3. 9. 2017, 10.46

Myslím, že vysadit lepek, pokud to není opravdu nutnost, není dobré a hlavně je to zbytečnost. My doma kupujeme obyčejný chleba, ale chystám se začít péct domácí - určitě nejpozděj, až ho bude jíst i naše malá.

WeruskaSK

WeruskaSK, 1. 9. 2017, 22.38

peciem si vlastny spaldovo psenicky chlieb so semienkami, ked uz je muka obycajna s lepkom, aspon tam nie je nic navyse co tam nema byt, odporucam mat vlastnu pekaren, je to na nezaplatenie ked nemusite vzdy utekat do obchodu kvoli pecivu, staci mat zasobu muky

Lenourecek, 27. 8. 2017, 8.40

Doma peču pšenično-žitný chleba, jiné pečivo skoro vůbec nekupujeme

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 11.05

Snažím se omezit klasické bílé pečivo a kupovat třeba žitný chléb, ale manžel nedá stejně dopustit na rohlík a když to vidí syn u táty tak chce také

Fuga

Fuga, 25. 8. 2017, 7.09

já peču doma chleba a dělám si směs ze žitné a pšeničné mouky a přidávám i část v celozrnné podobě, bezlepková dieta je blbost, pokud opravdu vám lepek nedělá problémy

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů