Kvalita Sunaru?

zobrazeno 207×

Vložil(a): hedvikastepankova, 18. 2. 2019 12.57

Proč jako ve Francii mají daleko kvalitnější sunary za stejný peníze? Proč musíme krmit naše dětii těma hnusama? To se může stát opravdu jen u nás.. Jaký na to máte nazor vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Cherrynka, 26. 2. 2019, 17.30

To je normální. Vždyť i parfémy se dělí na prodej evropský a arabský. Pro nás jsou méně koncentované, pro ně víc..... asi kvalita pro nás není třeba, když to tak je no

WeruskaSK

WeruskaSK, 24. 2. 2019, 20.05

vo francuzsku nikto nekoji, mamickam rovno po porode pichaju nieco na zastavenie laktacie. tak si potom mozno viac potrpia na kvalitu

Fuga

Fuga, 22. 2. 2019, 17.38

A odkud máte tyto informace?

dadinkamaminka, 22. 2. 2019, 11.45

Myslim si, ze ta kvalita se urcite zase tak moc lisit nemuze;) na detska jidla jsou prisne normy a predpisy, ktere se musi dodrzovat, at uz u nas nebo v zahranici.

Furciferka

Furciferka, 19. 2. 2019, 10.27

Dvojí kvalita je známá věc, ale asi to neplatí u všech produktů. Trochu mi vadí výkřiky typu "u nás krmíme děti hnusama, ve Francii mají kvalitnější", které nejsou založeny na nějakém testu či podrobnějším prozkoumání složení. Prosím o zdroj. Ráda si o tom přečtu víc. Jinak je to ale jen výkřik do tmy.

patricia077, 19. 2. 2019, 10.32

Osobně taky nemám ráda takové halooo zprávy na netu a fb pokud nejsou podložené alias jedna paní povídala, ale i tak je to pořád jeden názor jeden článek a hodně koukám, zda to není dnes jen populární zlikvidujeme konkurenci, chce to číst a přemýšlet

Furciferka

Furciferka, 19. 2. 2019, 10.24

Tady dávám odkaz na reportáž Černých ovcí, kde srovnávali UM. https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/217452801081010/0/51942-vyziva-pro-deti/ Viděla jsem to už před delší dobou, ale pokud si to dobře pamatuju, tak z toho ta dovážená mléka nevyšla špatně. Vlastně všechna mléka byla v pořádku, žádné nebylo závadné, jen některá na tom byla lépe než ostatní. Paradoxně nejhůř z toho, tuším, vyšel oranžový Sunar.

patricia077, 19. 2. 2019, 10.31

taky jsem to viděla

Ketris

Ketris, 19. 2. 2019, 12.07

Tohle vidim teda prvne..

Adrianita, 19. 2. 2019, 8.15

Složení jsem nezkoumala, protože UM nepotřebujeme, ale porovnala si více značek? Že mají tentýž produkt v zahraničí kvalitnější je "normální ".

patricia077, 19. 2. 2019, 9.47

A hlavně se to ví už dlouho, například přesnídávky příkrmy od Hippu jsou v Německu větší kvalitnější a za menší nebo stejnou cenu, takže u nás se prostě dováží a najde vše v nižší kvalitě a nejvíce potravin z Polska, ale pořád dokola je to stejné, kde není poptávka není nabídka!

Furciferka

Furciferka, 19. 2. 2019, 10.17

Máš pravdu, kde není nabídka, není poptávka. Stačí se podívat na složení a nekupovat to, pak by ta kvalita třeba šla nahoru. Přesnídávky Hipp mají přidaný cukr a občas i škrob, takže jsou kvalitou na tom stejně asi jako ty nejobyčejněší přesnídávky Hello, které se dají koupit i za 7,90,- , když jsou v akci. Ten kdo si to nepřečte, je hloupý. Proč kupovat předražený Hipp, když se dají koupit levnější přesnídávky jiných značek, které mají ve složení jen 100 % ovoce.

patricia077, 19. 2. 2019, 10.30

Hlavně mým dětem HIPP přesnídávky a příkrmy ani nejely takže jsem to moc nekupovala ale vím, že se to řešilo xkrát na všem testech diskuzích pořadech atd

Lenička, 19. 2. 2019, 11.18

Hipp měl velkou.reklamu tak jí lidé věří. Nekoukají na složení

Furciferka

Furciferka, 19. 2. 2019, 10.20

Přesto si ale nemyslím, že by se to týkalo i UM. A to, že je v UM i palmový olej, nic neznamená. Bude i v tom UM ze západu, protože palmový olej je jediným významný zdrojem kyseliny palmité, které je i v mateřkém mléce, proto se dává i do UM.

Cherrynka, 26. 2. 2019, 17.31

S tím souhlasím, je to pravda. A je toho víc o čem nevíme. je to nespravedliví, stejná značka i druh a jiná kvalita!!!!!!!!!!!!

Zdeňka S., 19. 2. 2019, 6.13

Bohužel je to tak u hodně druhů potravin , i nepotravin...konkrétně u Sunaru jsem se na to nikdy nezaměřovala protože naštěstí jsem mohla a pořád koním.

Furciferka

Furciferka, 18. 2. 2019, 21.58

Dvoji kvalita potravin je vseobecne znama vec. Ale rekla bych, ze UM je trochu specificka kategorie, ktere se to nejspis netyka. Z ceho usuzujete, ze francouzske UM ma lepsi slozeni nez to ceske? Mohu poprosit o zdroj? Diky.

Lenička, 18. 2. 2019, 22.54

Já nechápu proč v UM je palmovy olej?

Furciferka

Furciferka, 19. 2. 2019, 0.35

Take jsem to nechapala. Ale precetla jsem si, ze palmovy olej je jedinym zdrojem kyseliny palmite, ktera je i v materskem mlece a kterou dite potrebuje. Palmovy olej pouzivany v materskem mlece by mel pochazet z ekologickeho zemedelstvi.

Furciferka

Furciferka, 19. 2. 2019, 0.46

Palmovy olej je nezdravy pokud je ztuzeny ( napr. v mnoham prumyslove vyrabenych potravinach), to nebude pripad UM. Tim nechci palmovy olej obhajovat. Naopak. Jsem jeho velky odpurce, v potravinach se mu radeji vyhybam a ze vseho nejvic mi vadi ten ekologicky dopad jeho pestovani. Ale jako zdroj te kyseliny palmite je UM mlece zatim nenahraditelny.

Ketris

Ketris, 19. 2. 2019, 12.08

Palmovy olej je snad uz ve vsem..

jitka46

jitka46, 18. 2. 2019, 21.55

Bohužel tak je nastavená výroba pro konkrétní trh

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací