Ježíšek vs. Santa Claus

zobrazeno 1109×

Vložil(a): BonnieParker, 24. 11. 2016 8.57

Jak je to u vás - Ježíšek nebo Santa? Předpokládám, že v ČR ve většině rodin nosí dárky Ježíšek. Jak ale reagujete, když se děti zeptají na Santu Clause (kdo to je, jestli nosí dárky a tak)? Je přece vidět všude mnohem víc než Ježíšek.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 14.44

tak, že je to jen jiné jméno pro to samé

Pavla T., 15. 3. 2017, 16.34

No syn měl teď o Vánocích teprve 19m takže kdo nadělil mu bylo asi jedno, ale já vím že to byl Ježíšek. Do budoucna se mu budu snažit vysvětlit že Santa je takový Ježíšek ale v Americe stejně jako Děd Mráz v Rusku, Ježíšek by to přece chudák sám nestihl!

Lusesita25, 29. 11. 2016, 7.45

U nas to je Jezisek, ale az zacne trosku vic chapat a ptat se. Tak mu proste vysvetlim ze u nas to je Jezisek v Rusku to je Deda Mraz a v Americe proste Santa atd. Ale porad je to jedna a ta sama postava, ktera nosi detem darky, ale kazda zeme nebo kultura si ho vyobrazuje po svem. To je to same jako s nabozenstvim. Jeden a ten samy clovek a stejne ma milion podob a vyobrazeni.

Zuzka Čtvrtečková, 25. 11. 2016, 10.15

Já myslím, že se o tom zbytečně moc mluví a lidé pak sdílejí rádoby "vlastenecké" příspěvky typu: U nás nosí dárky Ježíšek ne Santa! A zbytečně se rozčilují. Osobně neznám nikoho, kdo by slavil Santu (nebo Halloween,když už jsme u toho...) a když je v obchodě nějaký obrázek, figurka... Santy, tak syn si to vzal po svém a je to pro něj Mikuláš. Až bude starší, tak mu to vysvětlíme, ale teď mi ještě přijde zbytečné mu motat hlavu...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 11. 2016, 18.50

Já znám lidi co slaví haloween se vším všudy

Pavla T., 15. 3. 2017, 16.36

Přesně tak a rozčiluji se takoví kteří neviděli kostel ani z rychlíku 😂 já také nejsem věřící, ale aspoň to tak nehrotim 😉

Kamibur, 25. 11. 2016, 7.14

U nas Jezisek, Santa v Americe...

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 16.50

U nás nosí dárky Ježíšek. a vysvětlení je takové, aby vše stihl, tak to mají rozdělené. A to není reklama ještě na dědu Mráze .-)

Pávinka, 24. 11. 2016, 15.53

kluky mám taky jeste malinky, ale urcite jezišek, asi jim jendou reknu, ze kazda zeme rika Jeziskovi jinak a taky si ho jinak predstavuji ale je jen jeden. uvidime

Jana82

Jana82, 24. 11. 2016, 15.15

Dcera je ještě malá, tak je jí to jedno. Ale chtěla bych zachovat tradici, tak určitě Ježíšek

dasza, 24. 11. 2016, 14.54

Mame jeziska..na santu se neptaji

AllaŠvecová, 24. 11. 2016, 14.43

U nas chodi jezisek. Manzel ma alergii na santu,takze je doma přísný zakaz koupit cokoliv se santou. Az bude mala větší,tak ji to vysvetlim-santa ma na starost ameriku a cr jezisek

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů