Hraní venku / na hřišti

zobrazeno 1683×

Vložil(a): KristinaS, 14. 10. 2019 10.42

Včera jsme s dětmi byli na výletě a vznikla tam tahle fotka. Dávala jsem si jí na fb s tím, že si nemůžu vzpomenout, které z našich dětí to je. Taťka (můj) mi to komentoval, že chtěl psát, že už to s tou volností k hrám trochu přeháním, ale že jsem mu vzala vítr z plachet :D Jak to máte vy? Jdete s načinčanýma dětma a bedlivě střežíte, aby se nezaprasily, nebo neřešíte. U nás je to teda ta druhá varianta. Většinou to všechno jde stejně vyprat a tak nechávám zkoumat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 17.46

neviem aky prasok pouzivas ale nam teda nejde vsetko vyprat. tak to riesime tak ze maju oddelene veci na doma a na vonku a potom krasne neflakate oblecko do skoly, skolky a mimo domu ked sa niekam vyraza. takisto topanky. kedze mame na dvore bagrovisko, prezliekam aj 4x denne lebo pridu od blata presne ako to prasa a rovno v predsieni ich musim komplet vyzliect. takze ja nemam stres, je mi jedno ci sa odperie alebo nie, deti tiez neriesia raz sa nam stalo ze na prechadzke syn rovnou ciarou do mlaky skocil, susedy az dych zadrzali ze a co teraz a my nic, lebo mali presne to oblecko na vonku, takze vtedy mozu robit co xcu

Mygara

Mygara, 24. 10. 2019, 8.25

Samozřejmě že chodí z venku jak prasata jen je mi někdy líto věcí které nosí do školy a podobně když je třeba natrhnout a už to nejde spravit to trochu zuřím

Čertice, 21. 10. 2019, 13.54

Zastávám názor špinavé dítě, šťastné dítě když se pěkně zamaže, znamená to, že dělal něco, co ho bavilo

Ketris

Ketris, 21. 10. 2019, 12.20

Ja davam veci na ven a v pohode.. co se mevypere, to bud vyhodim a nebo nosi na litacku k babi

Cherrynka, 20. 10. 2019, 15.27

Mě je to jedno. Když jsme ve městě,tak se snažím, aby se nezašpinil, ale když jsme na zahradě nebo hřišti, tak je mi to jedno. V tomhle dávám volnost

Minnie, 19. 10. 2019, 17.23

Pěkně oblečený choděj, umazání neřeším máme pračku

NiFee

NiFee, 17. 10. 2019, 18.57

taký stred, načancaný ale ak sa zaspinia nevadi...no má to hranice

Zdeňka S., 16. 10. 2019, 9.57

tak u nás je to naprosto jako na té fotce

Cherrynka, 20. 10. 2019, 15.27

U nás taky. Já jsem taky někdy jako prase

petralak

petralak, 16. 10. 2019, 9.28

Je doba, kdy nemusíme namáčet, předpírat, drhnout v ruce, takže má svobodu, hodíme do pračky a je to, když se to nevypere napoprvé, vybere se to napodruhé ... Snad jen jedině, když máme namířeno na návštěvu a ukecá mě na hřiště, tak zákážu pískoviště

Cherrynka, 20. 10. 2019, 15.28

To je taky pravda. Navíc já používám silné prací gely, takže se mi vše všechno pěkně vypere

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 17.48

no praveze to pranie mi pride ako alchymia. musim flak zaprat, aj ked je to kompletne od blata tak tu vrstvu blata musim zosuchat alebo zaprat, lebo nedam kilo blata do pracky. takze az taka pohodicka to u nas nie je. a ked pouzivam ekologicke prasky tak tie nevyperu uz vobec. tie drahe komercne prasky tiez nevyperu - iba rozjasnia farby okolo a flak nevidno

petralak

petralak, 9. 11. 2019, 22.03

Tak to se mi ještě nestalo... Ekologické prášky nepoužívám, to se přiznám, protože u nich je to právě o tom namáčení atp. ty můžou přijít na řadu až bude mít dítě věk na to, že nebude oblečení neustále od písku, barev, rajčat, mandarinek atp. Používám sensitive Ariel a když je něco hodně špinavý, tak použiju Vanish. Bláto buď odrolím když zaschne a nebo hodím do vody, nechám odmočit a pak šup do pračky, ale žádné drhnutí atp. No a když se to nevybere napoprvé, tak to automaticky hodím na vrstvu na hraní a podruhé se to už vybere. Jo a nejlepší pomocník je i sluníčko, kolikrát vidím flek na mokrém prádle a když uschne pod sluníčkem, je flek pryč... zázrak

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 22.21

no ved to iste robis, ze namacas alebo oskrabes blato. travu napr zapieram zlcovym mydlom ak to je na rifliach do skoly, alebo cucoriedky atd ked stiham za zaperiem mydlom. samozrejme ariel je presne to ze len rozjasni farby, keby si nechala tu opratu vec arielom rok v skrini tak po roku ti tie flaky zase vidno. ved o tom je ta chemia ze je to plne optickych rozjasnovacov ktore v eko praskoch nie su. a ariel teda eko prasok urcite nie je.

petralak

petralak, 10. 11. 2019, 22.30

Tak to je nesmysl, že po roce ve skříni ty fleky vylezou... třidila jsem staré oblečení a pořád je v top stavu. Co se týče toho, že něco hodím namočit, tak to dělám max. 2x za rok, rozhodně nic v ruce zdlouhavě nedrhnu. Nevím, neřeším, NIC složitého, hodit do pračky a hotovo

Adrianita, 15. 10. 2019, 8.45

Neřeším, vypere se to. Dokonce ani neoddeluju věci na ven a ty hezčí.

KristinaS, 15. 10. 2019, 12.54

s klukem jsem to tak měla, u holky jsem se snažila. Ale ona jak má něco oblíbené, chce to nosit furt a všude. Takže systém se udržet nedá. A když je taťka s nima doma sám, to vůbec. Pro něj jsou to všechno věci

snany, 19. 10. 2019, 9.33

Já rozděluji na ven a do školy, ale stejně pak si v družině hraje na písku a dcera na hřišti Takže hned vše letí do pračky a sušičky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů