Kdy začít s cizím jazykem

zobrazeno 1320×

Vložil(a): Markéta V., 20. 5. 2015 23.08

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jakou máte zkušenost s kurzy či výukou angličtiny nebo jiného cizího jazyka u batolat. Všude je velká nabídka kurzů, někde už od 1 roku, to mi ale připadá přehnané. Staršímu synovy už ale táhne na třetí rok a jen z písniček a různých říkanek angličtinu chytá překvapivě dobře, tak si říkám jestli to nějak nerozvíjet. Sama v cizích jazycích moc silná nejsem, takže na domácí výuku to bohužel není...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 13.22

já mám známou, která k nám chodí a mluví na dceru anglicky a její rok, ale efekt jaký bude, nevím

Furciferka

Furciferka, 21. 11. 2017, 22.18

Čím dříve, tím lépe.

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 18.48

naše děti začaly až ve škole a nemyslím si, že bychom něco zanedbali

jajulaš, 9. 3. 2017, 7.20

Dcera měla Aj až od školy, syn už ve školce

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 23.00

U nás už se s tím začíná ve školce, ale nevím co jim to dá

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 10.50

takto malé děti si z toho stejně moc nevezmou a problém je v tom, že když bude chodit do nějakého kurzu, tak škola na něj stejně nenaváže a pojede zase od začátku

Minnie, 6. 4. 2016, 9.58

Já mám ten názor, že nejdřív se mají neučit pořádně česky a teprve pak míchat druhý jazyk. Já bych s tím klidně počkala až na základku, ale u nás ve školce mají kroužek angličtiny, a od dětí co tam chodí dcera už něco pochytila takže pokud by od září chtěla na angličtinu chodit, bránit ji nebudu a pomohu ji. Já jsem z angličtiny bývala na střední mezi nejlepšími, sice už jsem za ty roky leccos pozapoměla, ale na základce jí určitě zvládnu pomáhat

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 14.43

Malej chytá angličtinu z reklam a od pejska Fisher Price Na jednu stranu asi proč ne, od toho roka si to asi hezky naposlouchá Třeba je pak jednodušší se jazyk naučit. Znám i několik rodin, kde je tatínek cizinec a děti se tak rovnou učí dva jazyky a děti s tím nemají problém.

hellova, 18. 6. 2015, 22.30

Pokud nemate cizi jazyk doma jako vlastnu, do predskolniho.veky bych vyuky neresila.

Zuzi, 27. 5. 2015, 10.53

můj názor je, že učit angličtinu od roka nemá vůbec smysl, dítě dle mě je akorát zmatené..dnešní doba je děsně uspěchaná...děti jsou dětmi jen strašně málo...proč? Chodila jsem suplovat angličtinu prvňáky a druháky a bylo vidět sakra rozdíl jak tomu cizímu jazyku rozumí...vědomostně byly děti podobně, ale u druháku se dal jazyk lépe rozvinout a lehce si hrát s gramatikou...u dětí je důležité hlavně opakování...takže v předškolním věku je to spíše hra o číslech, barvách, zvířátkách apod.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů