Domácí úkoly

zobrazeno 1819×

Vložil(a): snany, 8. 10. 2018 8.44

Poslední dobou docela diskutované téma, jak to máte u vás ve škole? U nás jsme měli možnost hlasovat a výsledek byl jednoznačný - ano. Avšak jedná se jen buď jen o krátké úkoly (max 5 minut) nebo dokončení (když nestihne ve škole).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lucinka.Dvorik, 3. 7. 2021, 22.14

A jaký máte pocit z množství úkolů při distanční výuce? Narazila jsem na zajímavý článek, který je o přínosech online vyučování. https://www.vimvic.cz/clanek/vyuka-online-ma-i-vyhody-co-dobreho-prinesla-distancni-vyuka Máte pocit, že to vašim dětem v něčem pomohlo? A v čem?

vivianr, 7. 12. 2018, 18.34

Já jsem rozhodně pro. Mám z naší školy pocit, že v dětech nepěstují návyk učit se a jednou se budou dětičky divit. Nemusí umět skoro žádné básničky atd.

Mygara

Mygara, 15. 10. 2018, 6.51

moje děti úkoly normálně dělali Nemyslím si že by jim toho učitelka nakládala někdy nějak moc na střední to už bylo jiné

Minnie, 9. 10. 2018, 21.49

U nás dávají ale max 1 denně a pátky na víkend nebo před prázdninami na prádniny nedávají. Máme rozumnou učitelku ale za mě by nemuseli mít žádné. A s hlasováním je to dobrý nápad, kdoví jestli by na to naše škola přistoupila...

Eliška Kozlova, 9. 10. 2018, 14.33

Za me určitě ano, alespoň vím co a jak probiraji, protože sám mi doma nic neřekne, teď ale dostává na doma dodělat i to co nestihne ve škole a to už je dost, když k tomu při počtu ještě čtení a i psaní by měl trénovat. Ma slabší formu poruchy pozornosti a moc rád si hraje (uz má kvůli tomu i poznámku), takže toho ma dost, navíc musím dělat a ním a korigovat ho, protože myšlenkami utíká jinam.

Fuga

Fuga, 9. 10. 2018, 13.33

úkoly dostávají ale opravdu krátké a dá se to stihnout za chvilku syna spíše nebaví procvičování do kterého nutím já

Čertice, 9. 10. 2018, 13.07

Já mám kamarádku a její syn ve 4 třídě dělá úkoly i dvě hodiny denně. U nás tak nějak normálně, Matěj je v 7 třídě a úkoly asi dělá ve škole, nebo žádné nedostávají

mcmac, 9. 10. 2018, 12.52

My jsme v první třídě měli hodně úkolů (cca hodinu denně) a musím říci, že to bylo strašné pro mne i pro syna. Dokonce jsme dostávali doporučení na koupi cvičebnice na prázdniny, které si měli děti o prázdninách vyplnit. Velice se mi ulevilo, když změnili učitelku. Dnes dostávají úkoly skoro denně, ale jsou více kreativní a méně mentorovací. S učením o prázdninách nesouhlasím vůbec .

Minnie, 9. 10. 2018, 21.50

Já taky budu prádniny nechávat volné

Adrianita, 8. 10. 2018, 21.17

Já jsem taky pro krátké úlohy. Rozhodně by neměly zabrat celé odpoledne, obzvláště na prvním stupni.

Cherrynka, 8. 10. 2018, 16.58

Tak na matiku jsem dutá, s tím bráchovi nepomůžu a někdy se divím, co tam berou jinak za nás jsme měli douhé koly, někdy třeba i 4 a nevadilo mi to

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů