Cestovní horecka

zobrazeno 1256×

Vložil(a): dasza, 2. 7. 2016 5.24

Znáte to.máte někam odjíždět a nemůžete dospat;) ja s dětmi odjíždím na skautsky tabor..ten klid.les.bez mobilu.signalu.civilizace.elektriky Teple vody...yeaaaah....tam člověk dobije baterky na cely rok! A tak se tu mějte hezky.všem dětem krasne prazdniny.hodné rodiče.spoustu zaážitků a výletů.a hlavně žijte.uživejte,nestresujte a neřešte cipoviny;)))) Ps.kus klacku na kousani jede semnou.snad v přírodě přežije;)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 16.23

to jste odvážná žena )

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.35

já mám cestovatelský průjem

vivianr, 10. 9. 2016, 14.57

Jako malá jsem nemohla dospat a teď spíš chytám nerva a musím před odjezdem x-krát na záchod

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.27

Já trpím cestovní horečkou i za ostatní členy rodiny, i za manžela Nechápu, že on si balí až těsně před odjezdem a já lítám kolem něj a jsem z toho na nervy

Minnie, 3. 7. 2016, 20.42

Přeji ať se tam máte fajn a vyjde počasí jinak cestovní horečku mám už od dětství, ale vždy to bylo natěšeností. Letos poprvé nespím nervozitou už teď. A to vyrážíme až za nějakých 7 týdnů... Ale na táboře jak píšete bych nevydržela ani den

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2016, 7.29

na skautském táboře jsem nikdy nebyla, tak si to tam užjte

Katka

Katka, 2. 7. 2016, 17.16

Bez mobilu? To bych se ani nemohla podívat do mapy ;o) Já bych to asi nevydržela ;o))

dasza, 5. 7. 2016, 17.54

Mobil mam.a zapinam jednou denne.jen abych napsala dom.ale je to super beu nej

Katka

Katka, 5. 7. 2016, 19.07

Mobil bych nepotřebovala, ale alespoň jedenkrát denně se na chvíli připojit na internet, to by mi chybělo.

dasza, 6. 7. 2016, 7.08

Dneska mame vialongu(celodenni vylet)a tak o budu na netu furt.tak to scihnu.a pak to zas vypnu a budu si uzivat klidu(btw.taky se nacapam ze si reknu ze bych mela nakoulnout...-to tabzavislost.ale jibak je to bezva nekoulnout na celej den na mobil.ten leti ve stanu zahrabanej mezi vecma a jen vecer napisu chlapovi ze deti sou ok.a zijem;)

Zuzka Čtvrtečková, 2. 7. 2016, 10.22

Hezky si užijte, my byli v týdnu na pár dní mimo signál v malém kempu a taky to bylo fajn. Cestovní horečkou trpím i když jdu na schůzku.Jsem všude dřív a pak si nadávám, že musím čekat

Petra Önder (petrao)

petrao, 2. 7. 2016, 9.33

závidím vám, že můžete bez obav vypnout telefon Užijte si léto

dáša, 2. 7. 2016, 9.00

Hezky si to užijte;-)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů