Dilema

zobrazeno 1555×

Vložil(a): Leňulka, 30. 6. 2017 11.47

Zrovna řešíme s manželem jestli druhé dítko ano nebo ne. Jestli snad nezůstaneme u jedináčka. Snažíme se 8 měsíců o druhé dítko a nic a znovu chodit na kliniku se nám moc nechce. No počkáme ještě do ledna a pak se definitivně rozhodneme. Sice jedináček není to co by jsme chtěli ale zase jezdit několikrát týdně/měsíčně na kliniku, zobat prášky a píchat injekce a při zákroku tam strávit celý den s malou to také není co by jsme zrovna chtěli. Tak budem doufat, že se snad stane do ledna zázrak, čímž by se to vyřešilo samo.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LuciJana82, 7. 11. 2017, 11.48

A co vyzkoušet nějaké podpůrné prostředky,třeba já pila čaje na podporu ovulace,snažila jsem se vyhýbat stresu a v neposlední řadě jsem si pořídila Ogestan-vitamíny.

elis.jane, 6. 10. 2017, 14.26

Moc držím palce! Ono se říká, že teprve po roce, když se nedaří, byste to měli začít řešit (pokud budete chtít). Ale co jsem tak četla diskuse, tak většinou, když to pár vzdá, tak se zadaří . Radujte se z prvního dítka a druhé třeba přijde samo .

Marusk

Marusk, 28. 9. 2017, 21.46

Netlačila bych na pilu. Zkuste se dát do pohody, někam s mužem vyražte nebo zůstaňte doma a dítko nechte hlídat a ono to přijde. Věřím tomu. A držím palce

sestricka1989, 2. 9. 2017, 22.41

Nechte tomu volný průběh držím palce

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.39

To je těžké, nechte tomu průběh....

annahb, 3. 7. 2017, 13.24

Držím palečky at vám to vyjde bez problémů

dadinkamaminka, 2. 7. 2017, 22.15

Drzim palecky, at vam to vyjde! My se snazime taky uz celkem dlouho a porad nic Musite/ me verit, ze to prijde

nikolava, 2. 7. 2017, 21.17

Je pravda, že když na to člověk přestane myslet, že to jde lépe. Ale to se snadno říká, hůř udělá

Lenča Pešková, 2. 7. 2017, 13.56

Treba je mozna ze az tomu date volny prubeh ze to pujde samo🙂

Mygara

Mygara, 2. 7. 2017, 7.41

je těžké radit nemyslet na to, dobře se říká, hůře dělá, ale zkuste si vymyslet jiné "starosti" a půjde to lépe

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů