Chceme miminko

zobrazeno 359×

Vložil(a): Simona1992, 10. 6. 2017 17.34

Dobrý den maminky,jdu k Vám pro radu..Chtěli by jsme s přítelem miminko ale někdy se stane,že se netrefíme do ovulace,a když už se trefíme tak se přítel do mě udělá a mě přijde,že to všechno sperma že mě vytéká..Nevim jak to šetrněji napsat..Nevíte co s tím nebo se raději zeptat gynekologa? Děkuji za odpovědi a snad jsem tim nikoho nepohoršila..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

sestricka1989, 2. 9. 2017, 22.45

Nechala bych tomu volný průběh a moc neřešila přijde to samo

Pavla21, 23. 7. 2017, 16.29

Dobrý den, mam na vás takovou prozbičku, s přítelem jsme se rozhodli že chceme miminko, a tak jsme začali pracovat. Chci se zeptat můžu otěhotnět hned na poprve? Když se do mně udělal včera 22.7 těsně před menstruací a pak dnes 23.7 při menstruaci, je větší šance otěhotnět při menstruaci nebo ne.. Mužu otěhotně.. Za jak dlouho se dá otěhotnět, a za jak dlouho to poznám.. Kdybych otěhotněla a v pátek 28.7 jdu na gynekologii pozná to už doktor?.. Předem děkuji za odpovědi a rady

Simona1992, 26. 7. 2017, 19.20

Já si osobně myslím,že na to aby jste poznala že jste těhotná je brzy.. Já jsem měla sex s přítelem sex 9.7. a v pondělí jsem měla dostat menstruaci a ještě nic. Tak teď nevím jestli mám začít plašit..

Marusk

Marusk, 28. 9. 2017, 21.49

Těsně před mens. a v průběhu men. je to opravdu velmi, velmi nepravděpodobné. Tak brzy není vidět nic na ultrazvuku. A i tak si myslim, že po Vás bude chtít vidět těh. test.

Simona1992, 23. 6. 2017, 20.06

Moc děkuji za rady maminky . Rozhodla jsem to neřešit..S partnerem sex moc nemáme a nedávám tomu naději..Ale i tak děkuji..

NiFee, 22. 6. 2017, 16.23

Pri prvom nam pomohla dovolenka v Rakusku a par piv a pri druhom jedna alebo dve flaše vina . A hlavne sa to podarilo ked sme to už neriešili. Inak som počula aj o technike prstami . Ked sa do vas partner spravi tak to potlačit prstami dnu.

Leňulka, 19. 6. 2017, 13.15

zůstaňte potom chvíli ležet s podepřeným zadkem nahoru sice i tak potom vyteče ale často jsem o tom slyšela. Já teda chodila na IUI kdy mi manželovo sperma zavedli až do dělohy a potom jsem tam musela hodinu ležet s nohama nahoru, sice potom také vytékalo ale to je prý normální. Držím palce

Žofinka

Žofinka, 14. 6. 2017, 19.16

to jsou úplně normální pocity a hlavně klid, já mám třeba cyklus 28 dní a ovulaci posunutou o 5 dní a taky jsem otěhotněla .-)

LucieS

LucieS, 14. 6. 2017, 12.42

Četla jsem v časopise článek o hormonální józe, která prý dost pomáhá. Zkuste zapátrat na netu.

Primadona, 14. 6. 2017, 7.52

Ahoj vyskúšaj inofolic mne pomohol,je to taký prášok do vody

darzanka, 13. 6. 2017, 10.17

Jak píší ostatní maminky, zkuste to neřešit, nepočítat plodné, neplodné dny a snažit se být v klidu. To že něco vyteče ven je normální, ale uvnitř toho zůstane dost, aby z toho mohlo být mimčo:). Můžete zkusit pít kontryhelový čaj, na otěhotnění pomáhá..z vlastní zkušenosti:)

Simona1992, 13. 6. 2017, 12.48

Četla jsem diskuze a holky tam psali,že jim ten čaj docela rozhodil MS..No zkusit to.muzu no..

darzanka, 13. 6. 2017, 13.12

Já ho původně začala brát právě na upravení cyklu, který jsem měla totálně rozhozený po dlouhodobém braní antikoncepce. A úplně super, já kontryhel doporučuju, kde můžu:)

Simona1992, 13. 6. 2017, 14.14

No tak ho zkusím..

k.o.r.i.n.e.k, 14. 6. 2017, 7.47

Já ho také jednu dobu pila na upravení cyklu a on je prý fakt dobrý i na otěhotnění

Barbarelka, 13. 6. 2017, 7.46

pravda je nepřipouštět si nic k tělu a tohle vůbec neřešit... nejlépe vystřelit někam na dovču a užívat si zábavy a třeba se povede nenapsala jste teda jak dlouho už se o miminko pokoušíte ale pokud to není jo dlouhodobé zatím bych neřešila a pokud jsou problémy otěhotnět dlouhodobé zkusit zajít na vyšetření at se brzo zadaří

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací