už smíchy nemůžu :-D

zobrazeno 1134×

Vložil(a): Leňulka, 19. 12. 2017 9.28

Psala jsem vám tu několikrát jak mám praštěnou ségru ale jak úplně blbou na to jsem přišla až teď :-D jnj ono 11let se válet doma na prdeli s dětma udělá asi své :-D tak prvně mě veřejně na fb napíše, že prý nepeču cukroví ale objednávám, se tomu jen směju, všichni ví, že peču každý rok, kdežto ona každý rok objednává :-) a teď teda se stal zázrak a ještě k objednanýmu si něco upekla. A teď mi píše, že hážu machry a že to zná a že z jednoho druhu těsta udělám 10 druhů cukroví :-D :-D tak já už si fakt krupla smíchy :-D takže ženský příští rok žádné stresy a z lineckého udělat i rohlíčky a lautr všechno, jasný? :-D :-D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivka.ajda

ivka.ajda, 18. 1. 2018, 15.04

Tak to je konec

Cherrynka, 21. 12. 2017, 12.52

Díky za tip zkusím příště vše z jednoho těsta půjdou z lineckého i perníčky??

louskacek2, 21. 12. 2017, 8.24

Cukroví cukroví cukroví slyším ze všech stran . Hlavně ze pak všichni nadavaj jak pribrali . My dělali jen perničky a jedno linecky nám to stačí . Nekdy nedelam ani to pac babicky nam stejne dají ještě od nich a je to pak škoda vyhazovat. Sestra má tendenci te trumfovat myslím ze mezi sourozenci celkem normální vec . Nekdy je pravda z každé strany jiná no

Leňulka, 21. 12. 2017, 8.46

jj vždycky chtěla být lepší, ale to mě netrápí. To my předhazuje pořád, že ona narozdíl ode mě má 2 děti, první si pořídila v 18ti takže je vlastně proto lepší než já, protože já jsem si do 27let válela prdel ve škole Tak teda nevím co je lepší

louskacek2, 21. 12. 2017, 11.27

No každá mate svůj život odlišný no . Ja si taky valela prdel ve skole tak tohle mi naštěstí nikdo nevycetl

Cherrynka, 21. 12. 2017, 12.52

Já už jsem z toho slova přeslazená

vendy.z, 20. 12. 2017, 20.26

No jasně...loni jsem měla 21 druhů a manžel mi řekl, že když je to linecké, je to jeden druh a ne třeba pět - ale když dělám košíčky, slepované, sušenkové, oříšky, řezy a se vším mám hromadu práce....No letos to nedávám, mám 9 a peču na to Měli jsme do toho fakt hodně akcí - koncerty. akce v ZOO, narozky dcerky, adventní trhy...už mi ruce sahají až k patám

Žofinka

Žofinka, 20. 12. 2017, 19.04

tak jestli se tomu ještě smějete, tak je to dobré .-))

Kikinka30, 20. 12. 2017, 15.10

No jo no co nadelat,lepsi je smich....

lazna, 20. 12. 2017, 14.42

Super Nic si z ni nedělej. Ignoruje ji. Třeba ji to přestane bavit.

szendrejka, 20. 12. 2017, 11.12

Chápu, že to musí štvát, ale vlastní rodinu si hold nevybíráme 😉 asi bych se naučila to přehlížet. Nebo mi pomáhá nastavit takovým lidem zrcadlo (ať se ty jejich “blbé řeči i chování” odrazí zase zpět na ně) 😉 Taky to nemáme úplně jednoduché v rodině, ale ideální je si počkat, BOŽÍ MLÝNY MELOU 😉 mám to už x krát vyzkoušené 😊 Lidé nejsou slepí, chce to jen čas 👍 Tak vám i vaší rodině přeju klidné vánoce 😉

BonnieParker, 20. 12. 2017, 9.59

Já jsem letos málem měla z lineckého jen rohlíčky Použila jsem špaldovou mouku a nenapadlo mě, že musím dát víc tuku, takže po uležení těsto nešlo vyválet a jediné, co drželo pohromadě tak kuličky a rohlíčky. Naštěstí pomohlo přidat máslo dodatečně, takže linecké je zachráněné a už čeká, až ho namažu marmeládou

dadinkamaminka, 20. 12. 2017, 8.49

Vzdyt o nic nejde. Kazdej je nejakej, neresila bych to Asi ji to bavi, kdyz vidi, ze vas tim vytaci. Treba ji to prejde, kdyz to prestanete resit

Leňulka, 20. 12. 2017, 18.15

no ona si právě myslí, že mě vytočí, jenže já jsem na ní už zvyklá na kde co a už se všemu jen směju a to jí žere ještě víc

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů