Sourozenecké vztahy - knihy

zobrazeno 1678×

Vložil(a): Jana N., 16. 2. 2015 17.01

Maminky, co máte načtenou literaturu o výchově dětí apod., můžete mi doporučit nějakou knížku o sourozeneckých vztazích. Mám chlapečka 3 a čtvrt roku a dvouměsíční holčičku a bojujeme s přijetím mladšího starším. I mě připadá, že teď občas tápu ve výchově.. přijde mi, že jsem více nervní a křičím ..Ale tvrdohlavý kluk a do toho malá, kterou moc nebere, to je na mě někdy moc. Poradíte?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 8. 1. 2018, 12.52

zkusila bych nevýchovu, je tam spousta zajímavého

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 12.07

ve výchově budete tápat pořád, protože děti vždy překvapí ať máte načtené co chcete .-)

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 9.31

Zkuste sehnat někoho na hlídání malé a mít ze synem chvilku jen pro sebe, ale pravidelně, třeba jít do bazénu, zahrát si jeho oblíbenou hru, ale bez sestřičky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.07

Teď je ve VP kniha Sourozenecké konstelace

Alexandra, 23. 2. 2015, 13.07

Nějaké rady a tipy jsem našla v této výborné knížce Vychováváme děti a rosteme s nimi od Naomi Aldort. Doporučuju se mrknout do kategorie Hodnocení / Produkty / Zábava a volný čas / Knihy o dětech (pro rodiče) - http://www.promaminky.cz/produkty/knihy-o-detech-pro-rodice-168

JanaH, 18. 2. 2015, 18.56

Přesně tak, starší je kluk, bude mu dva a půl. Má chvilky, kdy je na malého hodný a chce mu třeba dávat dudlík a předvádět, co všechno se dá dělat s hrazdičkou, ale většinou taky jen dává pokyny, ať ho položím do košíku a jdu si s ním hrát do pokojíčku nebo mu chce dělat "buchy, buchy", tak musím být pořád ve střehu Ale taky věřím, že se to časem srovná

Katka

Katka, 17. 2. 2015, 10.49

Pozitivní výchova sourozenců v rodině a Sourozenci bez rivality; jinak na uklidnění a ujištění Vychováváme děti a rosteme s nimi od Naomi Aldort

Jana N., 17. 2. 2015, 12.25

Díky

JanaH, 18. 2. 2015, 10.17

Díky za tipy na knížky, budou se určitě hodit. U nás to s přijetím mladšího taky není příliš slavné.

Jana N., 18. 2. 2015, 15.47

Taky starší kluk, že?. Všude slýchám, jak ty holčičky miminka pusinkují a hladí a pomáhají. To u nás nehrozí. U nás to je, polož jí do ohrádky a pojď si hrát, když jí jednu rovnou nepleskne . No snad se to brzy obrátí, až bude větší a parťák na hraní a pak že ji bude bránit.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů