Ségra jede

zobrazeno 1067×

Vložil(a): Leňulka, 1. 6. 2017 7.36

Já z ní fakt nebudu, už jsme jí musela na fb zablokovat a telefon neberu, jsem zvědavá co bude až budem u našich na dovolený, ségra bydlí hned vedle, to si asi užiju. Jak jsem psala dříve vrtala do mě skrz práci, zrovna ona má co říkat. A teď naposled začala, že oni aspoň narozdíl od nás utrácí peníze za potřebné věci a ne za pí... typu výlety apod. jj výlety jsou podle nich blbosti, jasné oni děcka nikdy nikam nevzali, ty se na výlet dostanou jen se školou a nebo když je někdo jiný vezme. No jako to už je moc i na mě a to mám trpělivost velkou. Ale zrovna ona mi bude tvrdit, že utrácí za potřebný věci :-D jj jasně zahradní traktůrek za 53tis, svářečku za 20tis a čtyřkolku za radši nechci vědět kolik, to jsou fakt jako potřebný věci no. Já už se tomu fakt musím jen smát a jen je mi líto kluků, jak na ně prdí a nikam je nevezmou, jen sedí doma a nebo běhají venku po vsi

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 8. 12. 2020, 21.49

Jojo, také mám takovouhle šílenou sestru, která si koupila takovouto svářečku. Tuším, že to bylo jednoho dne, kdy si snad přečetla článek tady na těchle stránkách https://www.ardon.cz/clanek/146/jake-jsou-metody-svarovani-a-jak-se-na-ne-obleci a od té doby jí úplně přeskočilo. No snad to brzy přejde...

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.46

No takhle - ať si utrácí za co chce a vy také a můžete být v poho

Leňulka, 9. 12. 2020, 18.33

holt jí štvou naše výlety a dovolené, zatím co oni sedí doma na zadku.

NiFee

NiFee, 8. 6. 2017, 8.11

Neskúšali ste sa normálne porozpravat a hodiť všetko za hlavu? Mne by bolo luto keby som mala takýto vzťah so sestrou. Vela ludí si také veci uvedomí až keď je neskoro. .

Leňulka, 9. 12. 2020, 18.32

S ní se normálně bavit nedá. Vadí jí odjakživa na mě všechno. Že jsem starší, že jsem studovala a ona už měla dítě, že mám holku, ona dva kluky atd. je toho hodně, furt jí něco vadí. Když zjistila, že po mateřské mám dvě brigády začala vytáčet proč jako se tak honím, na co dvě brigády, abych se koupala v penězích? atd. furt má nějaký problém.

Barbarelka, 5. 6. 2017, 9.17

to si děláš srandu ne? ta je fakt praštěná tomu se Leni říká závist bohužel jen je škoda že to je i mezi rodinou a zase ruku na srdce kdo kdy nemkoupil nějakou kravinku? už jí dost šibe to si užijete od příštího týdne

annahb, 3. 6. 2017, 10.56

takovou ségru bych teda fakt nechtěla-co je jí vůbec potom za co utrácíte?Vaše peníze vaše výlety-kašlete na ni je s prominutím minimálně hloupá

Mygara

Mygara, 2. 6. 2017, 17.49

ano, chudáci její synové, jde hlavně o ten čas strávený spolu a na výlet můžou jet i za pár korun někam vlakem

Žofinka

Žofinka, 2. 6. 2017, 8.29

ano, závist, nic jiného v tom nevidím a my pořád někde trajdáme, přece nebudeme sedět doma a užírat se

nikolava, 2. 6. 2017, 8.24

My teda na výlety jezdíme rádi a ráda malýho někam vyvezu. Aby se podívat a rozšířil si obzor. Mě také nikam nevozili

Misska20, 2. 6. 2017, 7.22

Přesně mluví z ní jen závist, že ona se s rodinou nikdy nikam nepodívá a vy si vyletujete

snany, 2. 6. 2017, 5.14

Sestra jen závidí, vůbec bych neřešila její hloupé poznámky

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů